Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Już po raz drugi odebraliśmy to wyróżnienie - Akademia Morska w Szczecinie została uhonorowana mianem Uczelni Liderów 2021.

Certyfikat „Uczelnia Liderów” uzyskują uczelnie i jednostki nowoczesne, innowacyjne, patrzące w przyszłość, ukierunkowane na rozwój, wprowadzające na rynek pracy kreatywnych LIDERÓW ZMIANY SPOŁECZNEJ. Certyfikat to prestiż, promocja, zaufanie u kandydatów na studia, marka solidnej instytucji akademickiej, wiarygodność w oczach studentów, pracowników i partnerów, świadectwo nowoczesności, potencjału, innowacyjności, orientacji na rozwój.

Tytuł obowiązuje od czerwca 2021 do czerwca 2022, certyfikat odebrali - podczas uroczystej gali - dr hab. inż. kpt. Janusz Uriasz, prof. AMS, prorektor ds. Innowacji i rozwoju, oraz Dorota Stochła z Działu Rozwoju. 

Wyróżniony został również JM Rektor Akademii Morskiej - dr hab. inż. kpt. ż.w. Wojciech Ślączka, prof. AMS - uhonorowany certyfikatem Aurea Praixs przyznanym w ramach IX edycji Programu "Uczelnia Liderów". To tytuł, jakim wyróżniani są Rektorzy i Kierownicy certyfikowanych jednostek, którzy wykazują szczególne, osobiste zaangażowanie w rozwój i promocję idei edukacji dla rynku pracy i otoczenia gospodarczego. 

 

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę