Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Wojownik z SMA - niespełna roczny Franek Kępa potrzebuje pomocy - chcąc zwrócić uwagę na akcję zbiórki pieniędzy na leczenie chłopca, przyjęliśmy wyzwanie #GaszynChallenge.

Wyzwanie polega na - zrobieniu co najmniej 10 pompek, wsparciu zbiórki i rzuceniu "czelendżu" dalej. My rzuciliśmy rękawicę Zachodniopomorskiemu Uniwersytetowi Technologicznemu. 

Pomagamy, a poranną rozgrzewką na pokładzie Nawigatora XXI chcemy wszystkich również do tego zachęcić! Zajrzyjcie na #Siepomaga: https://www.siepomaga.pl/franekwojownik

Szczególne podziękowania za serce i zaangażowanie należą się:
  • Panu prorektorowi ds. morskich - dr. inż. Arkadiuszowi Tomczakowi, prof. AMS
  • Załodze i Kapitanowi Statku Nawigator XXI!
  • Sekcji Eksploatacji Statku
  • Biuru Karier Akademii Morskiej w Szczecinie
  • Działowi Spraw Morskich i Praktyk Akademii Morskiej w Szczecinie
  • Wykładowcom i studentom geodezji i kartografii
- zaangażowanym w ćwiczenia na pokładzie statku (dziesięć )  oraz wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę na leczenie Franka.

Akcje, w których można wspomóc Franka - zmagającego się z rdzeniowym zanikiem mięśni - SMA, odbywają się w Szczecinie i okolicach od kilku miesięcy, odkąd rodzice podjęli walkę o fundusze na leczenie synka. AMS wspiera chłopca także przekazując przedmioty na licytacje - np. w miniony weekend podczas maratonu w Przecławiu. Wierzymy, że uda się zebrać niezbędną kwotę. Franek - trzymaj się, mały wojowniku! Jesteśmy z Tobą. 

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana przez Microsoft

Należy użyć nowszej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę