Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Sazzap, wcześniej występujący pod nazwą Smart plan - to start-up stworzony przez naszych absolwentów, nagrodzony w programie "Szczecin_Up!".

To apka, którą stworzyli Kacper Drzewicz, Timur Yasinskiy, Paweł Sobolewski i Marek Jakóbiak - absolwenci informatyki w Akademii Morskiej w Szczecinie oraz stażyści naszego programu Nowe Horyzonty. - Jeszcze podczas studiów zaczęli programować swoją autorską aplikację, pracowali nawet w wakacje - zaznacza dr inż Łukasz Nozdrzykowski, ich wykładowca. Ich projekt zajął drugie miejsce i został nagrodzony 15 tys. zł!

Przez ostatni rok w programie “Szczecin_Up!” brało udział dwadzieścia start-upów, które rozwijały i dopracowywały swoje projekty pod czujnym okiem mentorów, doradców i ekspertów oraz podczas specjalistycznych szkoleń i warsztatów. W ubiegłym tygodniu do oceny przystąpiło trzynaście projektów, które zostały zaprezentowane przed Kapitułą Nagrody Programu. Kapituła wybrała dwa najbardziej innowacyjne, o największym potencjale i gotowości rynkowej oraz postępie prac nad rozwojem zgłoszonego do programu projektu.

Sazzap – to innowacja usprawniająca zarządzanie personelem. Start-up tworzy internetowy system, w którym pracownicy firmy przy pomocy oddzielnych kont mają mieli możliwość komunikować się z kierownictwem, wysyłać swoją dyspozycyjność i wyświetlać otrzymane zmiany.

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę