Uczelnia - Aktualności - Akademia Morska w Szczecinie

Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Uczelnia Aktualności

11.09.2020

DNI ADAPTACYJNE AMS

UWAGA, studenci przyjęci na pierwszy rok studiów w naszej uczelni - 28, 29 i 30 września zapraszamy na Dni Adaptacyjne!
04.09.2020

Organizacja zajęć dydaktycznych w semestrze zimowym 2020/2021

Komunikat Rektora Akademii Morskiej w Szczecinie z dnia 04.09.2020 r. o organizacji zajęć dydaktycznych w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021 w związku z zapobieganiem rozprzestrzeniania się epidemii COVID – 19
04.09.2020

Ważna informacja - rekrutacja II nabór uzupełniający

Wciąż jest jeszcze szansa by zostać studentem w Akademii Morskiej w Szczecinie. Ruszyła dodatkowa rekrutacja na studia stacjonarne I i II stopnia. Nabór uzupełniający potrwa łącznie do 30 września ale będzie prowadzony w II turach – do 23.09. oraz do 30.09. br.
03.09.2020

Nabór uzupełniający

Jak co roku – ogłaszamy nabór uzupełniający na kierunki w AMS. Tym razem zapraszamy chętnych na wszystkie nasze kierunki, z zastrzeżeniem, że ilość miejsc jest ograniczona.
03.09.2020

Nowi studenci Akademii Morskiej – oficjalnie przyjęci

Znamy już wyniki pierwszego terminu naboru na studia w Akademii Morskiej w Szczecinie. Zainteresowanie naszymi studiami znacząco się zwiększyło w stosunku do poprzednich naborów. Już teraz ogłaszamy też możliwość dołączenia do grona naszych studentów w naborze uzupełniającym, który w dwóch turach potrwa łącznie do 30 września.
24.08.2020

Zapraszamy na Koncert “Wspólne Brzmienia”

Koncert "Wspólne Brzmienia: Chór Akademii Morskiej w Szczecinie & Grzegorz Turnau: To Tu, To Tam"
13.08.2020

MATURZYŚCI - decydujące starcie!

Wyniki matur już ogłoszone, gratulujemy wszystkim, którzy mogą już wybierać wymarzone studia. Wiemy jednak, że jak co roku, niektórym maturzystom nie powiodło się w pierwszym terminie. Dla tych, których pokonała królowa nauk - mamy dobrą wiadomość. PITAGORAS WRACA.
10.08.2020

Zapraszamy maturzystów na lody

11 sierpnia wyniki matur - a my z tej okazji zapraszamy maturzystów na lody. We wtorek od godz. 12:00 każdy tegoroczny maturzysta otrzyma od nas porcję lodów w LODY MARCZAK.
23.07.2020

#AkademiaEko - KONKURS

UWAGA – OGŁASZAMY KONKURS! Lato w pełni, ale pomyśleliśmy, że to dobry czas, żeby czegoś się od Was nauczyć. Pokażcie nam, jak dbać o środowisko? W jaki sposób na co dzień – sami, z przyjaciółmi, rodziną – troszczycie się o przyszłość naszej planety? Tak – planety! Ekologia zaczyna się na naszych własnych podwórkach, od zmiany naszych postaw. Pokażcie nam, jak skutecznie wcielać w życie eko-pomysły, a my podamy to dalej! Razem będziemy uczyć ekologii.
17.07.2020

Powołania na stanowiska prorektorów w kadencji 2020-2024 wręczone

W minionym tygodniu JM Rektor dr hab. inż. kpt. ż.w. Wojciech Ślączka, prof. AMS wręczył powołania prorektorom wybranym na kolejną kadencję.

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę