Uczelnia - Aktualności - Akademia Morska w Szczecinie
Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Uczelnia Aktualności

02.10.2020

ZAPRASZAMY NA INAUGURACJĘ

Szanowni Państwo! W tym roku, mając na względzie bezpieczeństwo nas wszystkich, Inauguracja Roku Akademickiego 2020/2021 odbędzie się w ścisłym rygorze epidemicznym, a bezpośredni udział w uroczystości - ze względu na obecną sytuację i wynikające z niej obostrzenia - biorą wyłącznie zaproszeni goście. UDOSTĘPNIAMY TRANSMISJĘ ON-LINE.
30.09.2020

Odnaleźć ORP Orzeł

Gdy przed kilkoma miesiącami przystąpiliśmy do Narodowego Programu Poszukiwania Wraku Polskiego Okrętu Podwodnego ORP Orzeł, wiedzieliśmy, że dołączając do inicjatywy Stowarzyszenia "Wyprawy Wrakowe", włączamy się w przedsięwzięcie o niezwykłym charakterze, wymagające, pełne niewyjaśnionych okoliczności. 
29.09.2020

Chór Akademii Morskiej w Szczecinie ogłasza nabór! [RÓWNIEŻ W FORMIE ONLINE]

Muzyka to Twoja pasja i poszukujesz miejsca, w którym możesz ją rozwijać? Umiesz, a przede wszystkim, kochasz śpiewać? Pragniesz współpracować z wybitnymi muzykami? Chcesz występować na największych i najpiękniejszych scenach na świecie?
29.09.2020

Inauguracja Roku Akademickiego 2020/21 - zapraszamy ONLINE

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich studentów, pracowników, szczecinian - przyjaciół naszej uczelni - na wyjątkową Inaugurację Roku Akademickiego 2020/21 online. Ze względu na sytuację epidemiczną tegoroczna uroczystość będzie miała kameralny charakter. Dla wszystkich chętnych będzie dostępna transmisja na YouTube.
28.09.2020

Uwaga konkurs! Już dziś-rusza-nabór-wniosków!

28 września rusza nabór wniosków do konkursu w ramach "Inkubatora Innowacyjności 4.0".
25.09.2020

Co zabrać z sobą na Dni Adaptacyjne?

UWAGA, studenci I roku - widzimy się już 28, 29 i 30 września. Zabierzcie ze sobą: maseczkę lub przyłbicę, potwierdzenie przyjęcia na studia oraz dokument tożsamości!
24.09.2020

Procedura BHP - zasady na rok akademicki 2020/21

Przedstawiamy szczegółową procedurę BHP dotyczącą obostrzeń i przestrzegania zasad bezpieczeństwa związanych z przeciwdziałaniem zagrożeniu rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 obowiązująca na terenie Akademii Morskiej w Szczecinie. [ENG below]
23.09.2020

Naukowcy ze Szczecina opracują nowe źródło energii!

Na Uniwersytecie Szczecińskim rozpoczęła się realizacja europejskiego projektu Clean Energy from Hydrogen-Metal Systems, koordynowanego przez grupę badawczą z Instytutu Fizyki US. W projekcie bierze udział także dr Agata Kowalska z Zakładu Fizyki AMS.
22.09.2020

Nauka i praktyka – porozumienie Grupy Azoty Police i Akademii Morskiej w Szczecinie

Porozumienie między Grupą AZOTY Police a Akademią Morską w Szczecinie
Akademia Morska w Szczecinie, Grupa Azoty Police, Grupa Azoty Polyolefins i Grupa Azoty Police Serwis podpisały we wtorek porozumienie o współpracy – to kolejna odsłona cennej inicjatywy na rzecz rozwijania współpracy nauki z biznesem. Porozumienie jest wynikiem projektów, które podmioty już zaczęły razem tworzyć. Usankcjonowana współpraca to dla wszystkich stron początek oficjalnego partnerstwa, a jednocześnie kolejny krok na drodze rozwoju nie tylko uczelni i Grupy Azoty, ale także w szerszym ujęciu – całego regionu.
17.09.2020

Zmiana rozkładu godzinowego zajęć

UWAGA, studenci i doktoranci! By zapewnić bezpieczeństwo przemieszczania się na terenie uczelni między zajęciami, wszystkie przerwy zostały zrównane i będą trwać 15 minut.

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę