Szanowni Państwo! W tym roku, mając na względzie bezpieczeństwo nas wszystkich, Inauguracja Roku Akademickiego 2020/2021 odbędzie się w ścisłym rygorze epidemicznym, a bezpośredni udział w uroczystości - ze względu na obecną sytuację i wynikające z niej obostrzenia - biorą wyłącznie zaproszeni goście. UDOSTĘPNIAMY TRANSMISJĘ ON-LINE.
Gdy przed kilkoma miesiącami przystąpiliśmy do Narodowego Programu Poszukiwania Wraku Polskiego Okrętu Podwodnego ORP Orzeł, wiedzieliśmy, że dołączając do inicjatywy Stowarzyszenia "Wyprawy Wrakowe", włączamy się w przedsięwzięcie o niezwykłym charakterze, wymagające, pełne niewyjaśnionych okoliczności.
Muzyka to Twoja pasja i poszukujesz miejsca, w którym możesz ją rozwijać?
Umiesz, a przede wszystkim, kochasz śpiewać?
Pragniesz współpracować z wybitnymi muzykami?
Chcesz występować na największych i najpiękniejszych scenach na świecie?
Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich studentów, pracowników, szczecinian - przyjaciół naszej uczelni - na wyjątkową Inaugurację Roku Akademickiego 2020/21 online. Ze względu na sytuację epidemiczną tegoroczna uroczystość będzie miała kameralny charakter. Dla wszystkich chętnych będzie dostępna transmisja na YouTube.
28 września rusza nabór wniosków do konkursu w ramach "Inkubatora Innowacyjności 4.0".
UWAGA, studenci I roku - widzimy się już 28, 29 i 30 września. Zabierzcie ze sobą: maseczkę lub przyłbicę, potwierdzenie przyjęcia na studia oraz dokument tożsamości!
Przedstawiamy szczegółową procedurę BHP dotyczącą obostrzeń i przestrzegania zasad bezpieczeństwa związanych z przeciwdziałaniem zagrożeniu rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 obowiązująca na terenie Akademii Morskiej w Szczecinie. [ENG below]
Na Uniwersytecie Szczecińskim rozpoczęła się realizacja europejskiego projektu Clean Energy from Hydrogen-Metal Systems, koordynowanego przez grupę badawczą z Instytutu Fizyki US. W projekcie bierze udział także dr Agata Kowalska z Zakładu Fizyki AMS.
Akademia Morska w Szczecinie, Grupa Azoty Police, Grupa Azoty Polyolefins i Grupa Azoty Police Serwis podpisały we wtorek porozumienie o współpracy – to kolejna odsłona cennej inicjatywy na rzecz rozwijania współpracy nauki z biznesem. Porozumienie jest wynikiem projektów, które podmioty już zaczęły razem tworzyć. Usankcjonowana współpraca to dla wszystkich stron początek oficjalnego partnerstwa, a jednocześnie kolejny krok na drodze rozwoju nie tylko uczelni i Grupy Azoty, ale także w szerszym ujęciu – całego regionu.
UWAGA, studenci i doktoranci! By zapewnić bezpieczeństwo przemieszczania się na terenie uczelni między zajęciami, wszystkie przerwy zostały zrównane i będą trwać 15 minut.