Ustawienia dostępności

Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Uczelnia Aktualności

11.04.2012 ITM | Piotr Borkowski

Interaktywny produkt IT – konkurs z atrakcyjnymi nagrodami

Uczysz się w szkole ponadgimnazjalnej i jesteś pasjonatem, hobbystą, twórcą, początkującym lub zaawansowanym programistą, grafikiem, pomysłodawcą rozwiązań informatycznych? Uwielbiasz nowe technologie? Bawisz się w wirtualnym świecie nie od dziś, przyszły Ci do głowy nowe pomysły i chciałbyś się nimi pochwalić przed szerszą publicznością?
11.04.2012 Katarzyna Opalińska

Otwarcie pracowni komputerowego Symulatora Badania i Obsługi Układów Hydraulicznych

Dnia 27 marca 2012 r. na Wydziale Mechanicznym Akademii Morskiej w Szczecinie odbyło się uroczyste otwarcie pracowni komputerowego Symulatora Badania i Obsługi Układów Hydraulicznych. Niniejszą inaugurację swoją obecnością zaszczycili: JM Rektor, Kanclerz oraz Dziekan WM AM w Szczecinie. Nowo otwarta pracownia jest nowoczesnym laboratorium, w którym znajduje się 8 stanowisk komputerowych, wyposażonych w program Automation Studio kanadyjskiej firmy Famic.

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę