Ustawienia dostępności

Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Uczelnia Aktualności

15.11.2018 Witold Kazimierski

Projekt MORGAV

Projekt pt.: „Opracowanie technologii pozyskiwania i eksploracji danych grawimetrycznych przybrzeża polskich obszarów morskich oraz jego pobrzeża” (MORGAV) uzyskał dofinansowanie w ramach działania 4.1 Badania naukowe i prace rozwojowe, Poddziałanie 04 " Projekty aplikacyjne " Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
14.11.2018 Joanna Pleszko | Specjalista ds. Promocji

AKADEMIA MORSKA W SZCZECINIE NA TARGACH EDUKACYJNYCH

Zapraszamy do odwiedzenia stoisk Akademii Morskiej w Szczecinie na targach edukacyjnych i zapoznania się z naszą ofertą.
14.11.2018 Emilia Roszkowska | Centrum Transferu Technologii Morskich

Biuletyn CTTM 14 listopada 2018 nr 44/(220)/2018

Prezentujemy kolejny numer najświeższych informacji dla branży morskiej z zakresu konkursów na projekty i programów finansowania, szkoleń i konferencji, komercjalizacji i zmian zachodzących w sektorze nauki, a także podsumowujący wydarzenia w naszej uczelni.
13.11.2018 Norbert Marchewka

REGATY WIOŚLARSKIE Z OKAZJI 100 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

11 listopada na przystani wioślarskiej odbyły się Regaty Niepodległości. Tak 100-lecie odzyskania niepodległości uczcili studenci sekcji wioślarskiej AZS-AM.
13.11.2018 Weronika Bulicz | Rzecznik Prasowy

Wraki Kołobrzegu – wydobyto niemieckie działko przeciwlotnicze Oerlikon na podstawie morskiej

9 listopada 2018 roku w ramach projektu Wraki Kołobrzegu Muzeum Oręża Polskiego w akcji przeprowadzonej wraz z partnerami, wydobyło niemieckie działko przeciwlotnicze Oerlikon na podstawie morskiej. Szacowana waga podstawy z działkiem to ok. 550 kg.
07.11.2018 Natalia Dominiak | Centrum Transferu Technologii Morskich

Biuletyn CTTM 7 listopad 2018 nr 43/(219)/2018

05.11.2018 Joanna Orymowska | Biuro Rektora

Wizyta Władz AM w Zhejiang Ocean University

A dniach 2 – 5 listopada Rektor Akademii Morskiej w Szczecinie dr hab. inż. kpt.ż.w. Wojciech Ślączka i Prorektor ds. Nauki dr hab. inż. Artur Bejger wzięli udział w Międzynarodowym Forum Przedstawicieli Władz Morskich Uczelni Wyższych oraz Sympozjum Naukowym połączonymi z uroczystymi obchodami jubileuszu 60lecia Zhejiang Ocean University w Chinach.
31.10.2018 Weronika Bulicz | Rzecznik Prasowy

Pierwsza polska platforma typu MOOC, czyli wirtualna edukacja dla każdego

Wiarygodne źródło wiedzy dostępne dla wszystkich. Platforma edukacyjna z otwartymi kursami online, umożliwiająca naukę przez całe życie - każdemu i bezpłatnie. Taka jest pierwsza polska platforma typu MOOC, uruchomiona właśnie przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego przy współpracy z Fundacją Młodej Nauki.
31.10.2018 Natalia Dominiak | Centrum Transferu Technologii Morskich

Biuletyn CTTM 31 października 2018 nr 42/(218)/2018

24.10.2018 Weronika Bulicz | Rzecznik Prasowy

Posiedzenie Krajowej Sekcji Żeglugi Śródlądowej i Gospodarki Morskiej SITK RP

Spotkanie Krajowej Sekcji Żeglugi Śródlądowej i Gospodarki Morskiej odbyło się dnia 16 października 2018 r., w Akademii Morskiej w Szczecinie. W spotkaniu uczestniczyło 13 członków Sekcji.

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę