Uczelnia - Aktualności - Akademia Morska w Szczecinie

Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Uczelnia Aktualności

Co zabrać z sobą na Dni Adaptacyjne?

UWAGA, studenci I roku - widzimy się już 28, 29 i 30 września. Zabierzcie ze sobą: maseczkę lub przyłbicę, potwierdzenie przyjęcia na studia oraz dokument tożsamości!

Procedura BHP - zasady na rok akademicki 2020/21

Przedstawiamy szczegółową procedurę BHP dotyczącą obostrzeń i przestrzegania zasad bezpieczeństwa związanych z przeciwdziałaniem zagrożeniu rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 obowiązująca na terenie Akademii Morskiej w Szczecinie. [ENG below]
23.09.2020

Naukowcy ze Szczecina opracują nowe źródło energii!

Na Uniwersytecie Szczecińskim rozpoczęła się realizacja europejskiego projektu Clean Energy from Hydrogen-Metal Systems, koordynowanego przez grupę badawczą z Instytutu Fizyki US. W projekcie bierze udział także dr Agata Kowalska z Zakładu Fizyki AMS.
22.09.2020

Nauka i praktyka – porozumienie Grupy Azoty Police i Akademii Morskiej w Szczecinie

Porozumienie między Grupą AZOTY Police a Akademią Morską w Szczecinie
Akademia Morska w Szczecinie, Grupa Azoty Police, Grupa Azoty Polyolefins i Grupa Azoty Police Serwis podpisały we wtorek porozumienie o współpracy – to kolejna odsłona cennej inicjatywy na rzecz rozwijania współpracy nauki z biznesem. Porozumienie jest wynikiem projektów, które podmioty już zaczęły razem tworzyć. Usankcjonowana współpraca to dla wszystkich stron początek oficjalnego partnerstwa, a jednocześnie kolejny krok na drodze rozwoju nie tylko uczelni i Grupy Azoty, ale także w szerszym ujęciu – całego regionu.
17.09.2020

Zmiana rozkładu godzinowego zajęć

UWAGA, studenci i doktoranci! By zapewnić bezpieczeństwo przemieszczania się na terenie uczelni między zajęciami, wszystkie przerwy zostały zrównane i będą trwać 15 minut.
11.09.2020

DNI ADAPTACYJNE AMS

UWAGA, studenci przyjęci na pierwszy rok studiów w naszej uczelni - 28, 29 i 30 września zapraszamy na Dni Adaptacyjne!
04.09.2020

Organizacja zajęć dydaktycznych w semestrze zimowym 2020/2021

Komunikat Rektora Akademii Morskiej w Szczecinie z dnia 04.09.2020 r. o organizacji zajęć dydaktycznych w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021 w związku z zapobieganiem rozprzestrzeniania się epidemii COVID – 19
04.09.2020

Ważna informacja - rekrutacja II nabór uzupełniający

Wciąż jest jeszcze szansa by zostać studentem w Akademii Morskiej w Szczecinie. Ruszyła dodatkowa rekrutacja na studia stacjonarne I i II stopnia. Nabór uzupełniający potrwa łącznie do 30 września ale będzie prowadzony w II turach – do 23.09. oraz do 30.09. br.
03.09.2020

Nabór uzupełniający

Jak co roku – ogłaszamy nabór uzupełniający na kierunki w AMS. Tym razem zapraszamy chętnych na wszystkie nasze kierunki, z zastrzeżeniem, że ilość miejsc jest ograniczona.
03.09.2020

Nowi studenci Akademii Morskiej – oficjalnie przyjęci

Znamy już wyniki pierwszego terminu naboru na studia w Akademii Morskiej w Szczecinie. Zainteresowanie naszymi studiami znacząco się zwiększyło w stosunku do poprzednich naborów. Już teraz ogłaszamy też możliwość dołączenia do grona naszych studentów w naborze uzupełniającym, który w dwóch turach potrwa łącznie do 30 września.

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę