Ustawienia dostępności

Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Uczelnia Aktualności

18.12.2019

Biuletyn CTTM 18 grudnia 2019 nr 49/(274)/2019

Prezentujemy kolejny numer biuletynu CTTM zawierającego informacje dla branży morskiej z zakresu źródeł finansowania B+R+I, transferu wiedzy i komercjalizacji, możliwości rozwoju kariery naukowej i podnoszenia kompetencji, zmian legislacyjnych w zakresie zarządzania uczelnią i jej wynikami badań oraz wydarzeń istotnych dla branży.
17.12.2019

Absolwenci informatyki z ważną nagrodą!

Sazzap, wcześniej występujący pod nazwą Smart plan - to start-up stworzony przez naszych absolwentów, nagrodzony w programie "Szczecin_Up!".
16.12.2019

200 lat Odrzańskiej Drogi Wodnej

SEMINARIUM „200 lat Odrzańskiej Drogi Wodnej – historia teraźniejszość, przyszłość” - spotkanie pod takim hasłem zostało zorganizowane przez Urząd Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie.
13.12.2019 Emilia Roszkowska | Centrum Transferu Technologii Morskich

Biuletyn CTTM 11 grudnia 2019 nr 48/(273)/2019

13.12.2019 Emilia Roszkowska | Centrum Transferu Technologii Morskich

Biuletyn CTTM 4 grudnia 2019 nr 47/(272)/2019

2 Targi Pracy Biura Karier AMS

Za nami 2 edycja Targów Pracy Biura Karier Akademii Morskiej w Szczecinie. Zgromadziła 28 pracodawców z różnych branż, tłumy studentów i absolwentów zainteresowanych stażami, praktykami oraz ofertami pracy w firmach i instytucjach prezentujących swoje atuty.
28.11.2019 Joanna PLESZKO | Specjalista ds. Promocji

Spotkanie z dowódcami WOT oraz Legii Akademickiej

W dniu 3 grudnia 2019r. o godzinie 11.45 w auli Łaskiego Akademii Morskiej w Szczecinie będziemy gościć dowódcę 14 Brygady WOT oraz osobę odpowiedzialną z ramienia Sztabu WP za Legię Akademicką.
27.11.2019 Emilia Roszkowska | Centrum Transferu Technologii Morskich

Biuletyn CTTM 27 listopada 2019 nr 46/(271)/2019

26.11.2019 Joanna PLESZKO | Specjalista ds. Promocji

Akademia Morska W Szczecinie Na Targach Edukacyjnych

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia stoisk Akademii Morskiej w Szczecinie na targach edukacyjnych.
25.11.2019 Joanna Orymowska | Biuro Rektora

Willowa 2 – nowa siedziba Wydziału Mechanicznego Akademii Morskiej w Szczecinie

Po pięciu latach prac, w pełni realizujemy nasze zamierzenia. 22go listopada otworzyliśmy nową siedzibę Wydziału Mechanicznego Akademii Morskiej w Szczecinie. Od teraz, studenci oraz wykładowcy, a także cała administracja Wydziału będą funkcjonować pod nowym adresem, przy ul. Willowej 2, w dawnym budynku Technikum Budowy Okrętów.

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę