Uczelnia - Aktualności - Akademia Morska w Szczecinie

Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Uczelnia Aktualności

01.11.2020

KONKURS MEWy - Masz pomysł na rozwój Morskiej Energetyki Wiatrowej?

MEWy
Akademia Morska w Szczecinie oraz Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Energetyki Wiatrowej zapraszają do udziału w wizjonerskim konkursie: „Trendy i wizje rozwojowe morskich elektrowni wiatrowych”.
31.10.2020

Zachęcamy do wsparcia Pomnika “Tym, którzy nie powrócili z morza”

Tegoroczna kwesta na rzecz pomnika "Tym, którzy nie powrócili z morza" nie odbędzie się - co oczywiste - w tradycyjnej formie. Zachęcamy jednak - weźcie udział w akcji wsparcia Klubu Kapitanów, którzy sprawują pieczę nad pomnikiem.
29.10.2020

Kompania honorowa Akademii Morskiej wzywa - trwa nabór

Studentki i studentów, z wszystkich wydziałów, wszystkich kierunków - Kompania Honorowa Akademii Morskiej w Szczecinie zaprasza do wykonywania zaszczytnych czynności na rzecz uczelni!
27.10.2020

Wspólny APEL

Prezentujemy wspólny apel: Prezydium Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich, Przewodniczącego Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Prezesa Polskiej Akademii Nauk, Przewodniczącego Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej, Przewodniczącego Krajowej Reprezentacji Doktorantów w sprawie konsekwencji wyroku Trybunału Konstytucyjnego ogłoszonego 22 października 2020 r.
26.10.2020

Prof. Artur Bejger przewodniczącym Kolegium Prorektorów ds. Nauki i Rozwoju

Prorektor ds. Nauki Akademii Morskiej w Szczecinie – dr hab. inż. Artur Bejger, prof. AMS – został przewodniczącym Kolegium Prorektorów ds. Nauki i Rozwoju Publicznych Wyższych Szkół Technicznych na nadchodzącą kadencję.
26.10.2020

Prof. Gawdzińska z Zachodniopomorskim Noblem

Zachodniopomorski Nobel 2019 dla prof. Katarzyny Gawdzińskiej
Poznaliśmy laureatów konkursu naukowego Zachodniopomorskie Noble. Kapituła konkursu w tym roku wybrała laureatów w ośmiu dziedzinach. W dziedzinie nauk o morzu wyróżniono prof. dr hab. inż. Katarzynę Gawdzińską z Katedry Podstaw Budowy Maszyn i Materiałoznawstwa Wydziału Mechanicznego Akademii Morskiej w Szczecinie.
22.10.2020

Morska energetyka wiatrowa – napędzamy przyszłość

Akademia Morska w Szczecinie oraz Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego zapraszają do udziału w wizjonerskim konkursie: „Trendy i wizje rozwojowe morskich elektrowni wiatrowych”.
07.10.2020

Wilk Morski – wyróżnienia przyznane

Nagroda wręczana corocznie podczas Święta Szkoły, w tym roku została wręczona wyjątkowo przy okazji uroczystości inauguracyjnych 3 października.
06.10.2020 Norbert Marchewka | AZS

Złoty medal wioślarzy AMS na Mistrzostwach Polski

W dniach 2-4 października 2020 r. w Bydgoszczy odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Wioślarstwie. Zmagania zakończyły się ogromnymi sukcesami zawodników naszej Uczelni.
03.10.2020

Inauguracja w obliczu pandemii. Rok Akademicki 2020/21 – oficjalnie rozpoczęty

Inauguracja Roku Akademickiego 2020/21
Wyjątkowe uroczystości inauguracyjne Roku Akademickiego 2020/21 w Akademii Morskiej w Szczecinie odbyły się w piątek i sobotę (2 i 3 października) w Szczecinie.

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę