Uczelnia - Aktualności - Akademia Morska w Szczecinie

Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Uczelnia Aktualności

22.10.2020

Morska energetyka wiatrowa – napędzamy przyszłość

Akademia Morska w Szczecinie oraz Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego zapraszają do udziału w wizjonerskim konkursie: „Trendy i wizje rozwojowe morskich elektrowni wiatrowych”.
07.10.2020

Wilk Morski – wyróżnienia przyznane

Nagroda wręczana corocznie podczas Święta Szkoły, w tym roku została wręczona wyjątkowo przy okazji uroczystości inauguracyjnych 3 października.
06.10.2020 Norbert Marchewka | AZS

Złoty medal wioślarzy AMS na Mistrzostwach Polski

W dniach 2-4 października 2020 r. w Bydgoszczy odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Wioślarstwie. Zmagania zakończyły się ogromnymi sukcesami zawodników naszej Uczelni.
03.10.2020

Inauguracja w obliczu pandemii. Rok Akademicki 2020/21 – oficjalnie rozpoczęty

Inauguracja Roku Akademickiego 2020/21
Wyjątkowe uroczystości inauguracyjne Roku Akademickiego 2020/21 w Akademii Morskiej w Szczecinie odbyły się w piątek i sobotę (2 i 3 października) w Szczecinie.
02.10.2020

ZAPRASZAMY NA INAUGURACJĘ

Szanowni Państwo! W tym roku, mając na względzie bezpieczeństwo nas wszystkich, Inauguracja Roku Akademickiego 2020/2021 odbędzie się w ścisłym rygorze epidemicznym, a bezpośredni udział w uroczystości - ze względu na obecną sytuację i wynikające z niej obostrzenia - biorą wyłącznie zaproszeni goście. UDOSTĘPNIAMY TRANSMISJĘ ON-LINE.
30.09.2020

Odnaleźć ORP Orzeł

Gdy przed kilkoma miesiącami przystąpiliśmy do Narodowego Programu Poszukiwania Wraku Polskiego Okrętu Podwodnego ORP Orzeł, wiedzieliśmy, że dołączając do inicjatywy Stowarzyszenia "Wyprawy Wrakowe", włączamy się w przedsięwzięcie o niezwykłym charakterze, wymagające, pełne niewyjaśnionych okoliczności.
29.09.2020

Chór Akademii Morskiej w Szczecinie ogłasza nabór! [RÓWNIEŻ W FORMIE ONLINE]

Muzyka to Twoja pasja i poszukujesz miejsca, w którym możesz ją rozwijać? Umiesz, a przede wszystkim, kochasz śpiewać? Pragniesz współpracować z wybitnymi muzykami? Chcesz występować na największych i najpiękniejszych scenach na świecie?
29.09.2020

Inauguracja Roku Akademickiego 2020/21 - zapraszamy ONLINE

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich studentów, pracowników, szczecinian - przyjaciół naszej uczelni - na wyjątkową Inaugurację Roku Akademickiego 2020/21 online. Ze względu na sytuację epidemiczną tegoroczna uroczystość będzie miała kameralny charakter. Dla wszystkich chętnych będzie dostępna transmisja na YouTube.
28.09.2020

Uwaga konkurs! Już dziś-rusza-nabór-wniosków!

28 września rusza nabór wniosków do konkursu w ramach "Inkubatora Innowacyjności 4.0".

Co zabrać z sobą na Dni Adaptacyjne?

UWAGA, studenci I roku - widzimy się już 28, 29 i 30 września. Zabierzcie ze sobą: maseczkę lub przyłbicę, potwierdzenie przyjęcia na studia oraz dokument tożsamości!

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę