Ustawienia dostępności

Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Uczelnia Aktualności

27.01.2020

Silna reprezentacja AMS w Olimpiadzie Języka Angielskiego

Aż 7 studentów z Akademii Morskiej w Szczecinie zakwalifikowało się do II etapu XXI Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych.
27.01.2020

ZOSTAŃ LIDEREM DKMS I POMÓŻ RATOWAĆ ŻYCIE!

Fundacja DKMS zaprasza Studentów do wzięcia udziału w wiosennej odsłonie XI edycji projektu HELPERS’ GENERATION.
24.01.2020

Troje nominowanych w plebiscycie “Osobowość Roku”

Doroczny plebiscyt "Głosu Szczecińskiego": "Osobowość Roku" trwa!
22.01.2020

WN ogłasza nabór na studia stacjonarne II stopnia Kierunek Geoinformatyka

WN ogłasza nabór na studia stacjonarne II stopnia, magisterskie.
20.01.2020

Rekrutacja na Wydziale Inżynieryjno-Ekonomicznym Transportu - czekamy na kandydatów

WI-ET ogłasza nabór na studia stacjonarne i niestacjonarne
15.01.2020

27 lat od tragedii Heweliusza

55 osób zginęło 27 lat temu w katastrofie promu Jan Heweliusz. We wtorek rodziny ofiar oraz delegacje armatorów, przedsiębiorstw i instytucji branży morskiej, złożyli kwiaty pod pomnikiem upamiętniającym tę tragedię.
10.01.2020

Świętowaliśmy 90 lat Profesora Walczaka

Dostojny jubileusz profesora, kapitana żeglugi wielkiej, „Rektora Rektorów” – aż czterokrotnie piastującego to stanowisko w Wyższej Szkole Morskiej – Aleksandra Walczaka świętowaliśmy 8 stycznia 2020 roku. Dla całej społeczności Akademii Morskiej w Szczecinie to ogromny zaszczyt.
09.01.2020

Wręczenie nominacji profesorskiej prof. dr hab. inż. Katarzynie Gawdzińskiej

W dniu 12.12.2019 r. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył nominację profesorską pracownikowi Wydziału Mechanicznego Akademii Morskiej w Szczecinie prof. dr hab. inż. Katarzynie Gawdzińskiej.
27.12.2019

Akademia Morska w Polskiej Komisji Akredytacyjnej!

PKA - wręczenie nominacji VI kadencji
W dniu 5 grudnia 2019 r. Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego – Jarosław Gowin powołał Polską Komisję Akredytacyjną na kadencję 2020-2023. W skład PKA VI kadencji weszło 86 osób. Jej członkowie zostali powołani spośród kandydatów zgłoszonych przez uczelnie, Radę Główną Nauki i Szkolnictwa Wyższego, konferencje rektorów, prezydium PKA, Parlament Studentów RP, ogólnokrajowe stowarzyszenia naukowe i organizacje pracodawców.
23.12.2019

Wesołych Świąt i Płyniemy do Betlejem!

W te święta popłyńcie z nami do Betlejem! Akademia Morska w Szczecinie, wraz z Chórem życzą zdrowych, spokojnych, pogodnych Świąt i pomyślności w Nowym Roku! Kliknij i posłuchaj!

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę