Ustawienia dostępności

Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Uczelnia Aktualności

29.01.2020

Zostaliśmy partnerem MEWO SA

Podpisanie umowy między MEWO SA a AMS
Akademia Morska w Szczecinie została partnerem MEWO SA - unikalnej na polskim rynku firmy specjalizującej się w skomplikowanej branży offshore.

SPOTKANIE CZŁONKÓW POLSKO-CHIŃSKIEGO KONSORCJUM

24 stycznia br. w gmachu Politechniki Poznańskiej odbyło się spotkanie uczelni zrzeszonych w Konsorcjum Polsko-Chińskim, którego celem jest wspólne powadzenie badań naukowych w ramach programu "One Belt One Road".
27.01.2020

AKADEMIA MORSKA W SZCZECINIE NA TARGACH EDUKACYJNYCH w 2020r.

AKADEMIA MORSKA W SZCZECINIE NA TARGACH EDUKACYJNYCH Zapraszamy do odwiedzenia stoisk Akademii Morskiej w Szczecinie na targach edukacyjnych i zapoznania się z naszą ofertą.
27.01.2020

Modernizacja laboratorium w ramach projektu “NOWE HORYZONTY”

W ramach projektu "NOWE HORYZONTY" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu Państwa w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 zrealizowano modernizację laboratorium komputerowego 119 w budynku Katedry Geoinformatyki Akademii Morskiej w Szczecinie.

Silna reprezentacja AMS w Olimpiadzie Języka Angielskiego

Aż 7 studentów z Akademii Morskiej w Szczecinie zakwalifikowało się do II etapu XXI Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych.
27.01.2020

ZOSTAŃ LIDEREM DKMS I POMÓŻ RATOWAĆ ŻYCIE!

Fundacja DKMS zaprasza Studentów do wzięcia udziału w wiosennej odsłonie XI edycji projektu HELPERS’ GENERATION.
24.01.2020

Troje nominowanych w plebiscycie “Osobowość Roku”

Doroczny plebiscyt "Głosu Szczecińskiego": "Osobowość Roku" trwa!
22.01.2020

WN ogłasza nabór na studia stacjonarne II stopnia Kierunek Geoinformatyka

WN ogłasza nabór na studia stacjonarne II stopnia, magisterskie.
20.01.2020

Rekrutacja na Wydziale Inżynieryjno-Ekonomicznym Transportu - czekamy na kandydatów

WI-ET ogłasza nabór na studia stacjonarne i niestacjonarne
15.01.2020

27 lat od tragedii Heweliusza

55 osób zginęło 27 lat temu w katastrofie promu Jan Heweliusz. We wtorek rodziny ofiar oraz delegacje armatorów, przedsiębiorstw i instytucji branży morskiej, złożyli kwiaty pod pomnikiem upamiętniającym tę tragedię.

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę