Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Uczelnia Aktualności

04.06.2020

Powrót na kursy i zajęcia - PROCEDURA BHP

W związku z częściowym przywracaniem procesu dydaktycznego na terenie AMS prezentujemy procedurę BHP dotyczącą obostrzeń i przestrzegania zasad bezpieczeństwa związanych z przeciwdziałaniem zagrożeniu rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 w trakcie uczestnictwa w zajęciach dydaktycznych, konsultacjach i egzaminach dyplomowych.
02.06.2020

Program Stypendiów Pomostowych

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości działająca w porozumieniu z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności, Narodowym Bankiem Polskim, przy wsparciu organizacyjnym Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa ogłasza Program Stypendiów Pomostowych 2020/2021
28.05.2020

Studenci Akademii Morskiej  uczestnikami międzynarodowej konferencji Batumi Navigational Teaching University

Studenci AMS na Batumi Navigational Teaching University
Studenci Akademii Morskiej  26 maja 2020 r. wzięli udział, w międzynarodowej studenckiej konferencji online zorganizowanej przez Batumi Navigational Teaching University
22.05.2020

Mija 80 lat od ostatniego rejsu Orła – ruszają poszukiwania legendarnego okrętu

Startuje Narodowy Program Poszukiwania Wraku Polskiego Okrętu Podwodnego ORP Orzeł. Dokładnie 80 lat temu okręt podwodny Orzeł wypłynął w swój ostatni rejs, a lokalizacja jego wraku wciąż pozostaje zagadką. Z okazji wyjątkowej rocznicy startuje właśnie Narodowy Program, w ramach którego Stowarzyszenie Wyprawy Wrakowe we współpracy z Akademią Morską w Szczecinie będą wspólnie poszukiwać zaginionego okrętu.
18.05.2020

Nie znamy jeszcze terminu powrotu studentów na uczelnie - KOMUNIKAT

W związku z licznymi pytaniami i wątpliwościami odnośnie terminu powrotu studentów na zajęcia na terenie uczelni informujemy, że TAKI TERMIN NIE ZOSTAŁ JESZCZE OKREŚLONY. Studenci o wszelkich zmianach w sposobie prowadzenia zajęć dydaktycznych zostaną poinformowani z wyprzedzeniem. Szczegóły w oświadczeniu Pani prorektor ds. kształcenia, dr inż. Agnieszki Dei.
15.05.2020

KONKURS NAWIGACYJNY Z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA OCEANÓW

Akademia Morska w Szczecinie ogłasza konkurs nawigacyjny z okazji Światowego Dnia Oceanów, przypadającego na dzień 8 czerwca. W konkursie może wziąć udział każdy uczeń szkoły średniej. Wystarczy udzielić prawidłowych odpowiedzi na pytania zawarte poniżej i przesłać je do dnia 5 czerwca 2020r. mailem na adres: konkurs@am.szczecin.pl Decyduje kolejność zgłoszeń.
15.05.2020

Future Maritime Leaders - konkurs dla studentów i młodych profesjonalistów

UWAGA - zmiana terminu! Organizacja Global Maritime Forum organizuje konkurs "Future Maritime Leaders" dla studentów i młodych profesjonalistów polegający na napisaniu krótkiego eseju (maks. 1000 wyrazów), który zawierałby odpowiedź na pytanie Over the next decade, how can the maritime sector continue to contribute to realizing the Sustainable Development Goals?
04.05.2020

Rejestracja online ruszyła

Serwis rekrutacyjny Akademii Morskiej w Szczecinie ruszył - chętni mogą już wypełniać formularze elektroniczne. Jednocześnie czekamy na rozwój sytuacji, by móc dostosować kalendarz rekrutacyjny do realnych potrzeb przyszłych studentów.
28.04.2020

Wirtualna rzeczywistość = wirtualne wyjazdy

Zajęcia w uczelniach są zawieszone, od wielu tygodni ze studentami spotykamy się online. Nikt jednak nie mówi, że zakaz wyjazdów oznacza zakaz podróży wirtualnych. Studenci Informatyki wzięli udział w konferencji na temat wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości.
23.04.2020

JM Rektor Wojciech Ślączka wybrany na drugą kadencję

Dr hab. inż. kpt. ż.w. Wojciech Ślączka, prof. AMS pełnił funkcję rektora Akademii Morskiej w Szczecinie przez ostatnie 4 lata – w kadencji 2016-2020, a 22 kwietnia 2020 r. został wybrany na kolejną kadencję (2020-2024). Głosowanie odbyło się zdalnie - z użyciem bezpiecznego i testowanego wcześniej systemu głosowania elektronicznego.

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana przez Microsoft

Należy użyć nowszej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę