Uczelnia - Aktualności - Akademia Morska w Szczecinie
Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Uczelnia Aktualności

01.11.2020

KONKURS MEWy - Masz pomysł na rozwój Morskiej Energetyki Wiatrowej?

MEWy
Akademia Morska w Szczecinie oraz Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Energetyki Wiatrowej zapraszają do udziału w wizjonerskim konkursie: „Trendy i wizje rozwojowe morskich elektrowni wiatrowych”.
30.11.2020

Minister Marek Gróbarczyk w AMS

Wiceminister Infrastruktury Marek Gróbarczyk spotkał się z władzami Akademii Morskiej w Szczecinie.
25.11.2020

Program szkoleniowy I Love Poland - nabór do drugiej edycji

W imieniu organizatorów zachęcamy wszystkich zainteresowanych żeglarzy do wzięcia udziału w II edycji programu szkoleniowego I Love Poland.
20.11.2020

Umiejętności “miękkie” w edukacji technicznej - start nowego projektu

W środę, 21 października 2020, odbyło się pierwsze spotkanie projektu Innovative SOft SkilLs to Maritime Education and Training – i-SOL.MET.
03.11.2020

Nowy prorektor w Akademii Morskiej w Szczecinie

Prorektor ds. Innowacji i Rozwoju
Od listopada w strukturze Akademii Morskiej w Szczecinie funkcjonuje nowy pion Prorektora ds. Innowacji i Rozwoju. Na stanowisko prorektora powołany został dr hab. inż. kpt. ż.m. Janusz Uriasz, prof. AMS z Wydziału Informatyki i Telekomunikacji.
03.11.2020

Projekt MELES- BOT czyli Bot-learning jako nowoczesna metoda nauczania GEN Z rozpoczęty!

Firma Science4People, lider międzynarodowego konsorcjum, gościła uczestników projektu BOT-Learning as a modern teaching method of GEN Z (MELES-BOT). Spotkanie odbyło się w dniach 13-14 października 2020 w Białymstoku.
31.10.2020

Zachęcamy do wsparcia Pomnika “Tym, którzy nie powrócili z morza”

Tegoroczna kwesta na rzecz pomnika "Tym, którzy nie powrócili z morza" nie odbędzie się - co oczywiste - w tradycyjnej formie. Zachęcamy jednak - weźcie udział w akcji wsparcia Klubu Kapitanów, którzy sprawują pieczę nad pomnikiem.
29.10.2020

Kompania honorowa Akademii Morskiej wzywa - trwa nabór

Studentki i studentów, z wszystkich wydziałów, wszystkich kierunków - Kompania Honorowa Akademii Morskiej w Szczecinie zaprasza do wykonywania zaszczytnych czynności na rzecz uczelni!
27.10.2020

Wspólny APEL

Prezentujemy wspólny apel: Prezydium Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich, Przewodniczącego Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Prezesa Polskiej Akademii Nauk, Przewodniczącego Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej, Przewodniczącego Krajowej Reprezentacji Doktorantów w sprawie konsekwencji wyroku Trybunału Konstytucyjnego ogłoszonego 22 października 2020 r.
26.10.2020

Prof. Artur Bejger przewodniczącym Kolegium Prorektorów ds. Nauki i Rozwoju

Prorektor ds. Nauki Akademii Morskiej w Szczecinie – dr hab. inż. Artur Bejger, prof. AMS – został przewodniczącym Kolegium Prorektorów ds. Nauki i Rozwoju Publicznych Wyższych Szkół Technicznych na nadchodzącą kadencję.

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę