Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Uczelnia Aktualności

01.07.2020

Ruszył konkurs na najlepszą pracę dyplomową

1 lipca rusza pierwsza - na nowych zasadach - edycja Nagrody Prezydenta Miasta Szczecin za najlepszą pracę naukową.
30.06.2020

Akademia Morska w Szczecinie uczelnią liderów

Certyfikat „Uczelnia Liderów” przyznawany jest uczelniom, których absolwenci wyróżniają się na rynku pracy, są kreatywni i wszechstronni.
29.06.2020

Akademia Morska dla Franka Kępy - #GaszynChallenge na pokładzie statku

Wojownik z SMA - niespełna roczny Franek Kępa potrzebuje pomocy - chcąc zwrócić uwagę na akcję zbiórki pieniędzy na leczenie chłopca, przyjęliśmy wyzwanie #GaszynChallenge.
17.06.2020

Dni Otwarte Akademii Morskiej w Szczecinie

Spotkajcie się z nami w internecie - 24 i 25 czerwca zapraszamy Was na wydarzenie na Facebooku. W tym roku nie mogliśmy spotkać się w murach naszej uczelni - ale to nie oznacza, że zrezygnowaliśmy z uchylenia przed Wami drzwi Akademii Morskiej w Szczecinie.
04.06.2020

Powrót na kursy i zajęcia - PROCEDURA BHP

W związku z częściowym przywracaniem procesu dydaktycznego na terenie AMS prezentujemy procedurę BHP dotyczącą obostrzeń i przestrzegania zasad bezpieczeństwa związanych z przeciwdziałaniem zagrożeniu rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 w trakcie uczestnictwa w zajęciach dydaktycznych, konsultacjach i egzaminach dyplomowych.
02.06.2020

Program Stypendiów Pomostowych

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości działająca w porozumieniu z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności, Narodowym Bankiem Polskim, przy wsparciu organizacyjnym Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa ogłasza Program Stypendiów Pomostowych 2020/2021
28.05.2020

Studenci Akademii Morskiej  uczestnikami międzynarodowej konferencji Batumi Navigational Teaching University

Studenci AMS na Batumi Navigational Teaching University
Studenci Akademii Morskiej  26 maja 2020 r. wzięli udział, w międzynarodowej studenckiej konferencji online zorganizowanej przez Batumi Navigational Teaching University
22.05.2020

Mija 80 lat od ostatniego rejsu Orła – ruszają poszukiwania legendarnego okrętu

Startuje Narodowy Program Poszukiwania Wraku Polskiego Okrętu Podwodnego ORP Orzeł. Dokładnie 80 lat temu okręt podwodny Orzeł wypłynął w swój ostatni rejs, a lokalizacja jego wraku wciąż pozostaje zagadką. Z okazji wyjątkowej rocznicy startuje właśnie Narodowy Program, w ramach którego Stowarzyszenie Wyprawy Wrakowe we współpracy z Akademią Morską w Szczecinie będą wspólnie poszukiwać zaginionego okrętu.
18.05.2020

Nie znamy jeszcze terminu powrotu studentów na uczelnie - KOMUNIKAT

W związku z licznymi pytaniami i wątpliwościami odnośnie terminu powrotu studentów na zajęcia na terenie uczelni informujemy, że TAKI TERMIN NIE ZOSTAŁ JESZCZE OKREŚLONY. Studenci o wszelkich zmianach w sposobie prowadzenia zajęć dydaktycznych zostaną poinformowani z wyprzedzeniem. Szczegóły w oświadczeniu Pani prorektor ds. kształcenia, dr inż. Agnieszki Dei.
15.05.2020

KONKURS NAWIGACYJNY Z OKAZJI ŚWIATOWEGO DNIA OCEANÓW

Akademia Morska w Szczecinie ogłasza konkurs nawigacyjny z okazji Światowego Dnia Oceanów, przypadającego na dzień 8 czerwca. W konkursie może wziąć udział każdy uczeń szkoły średniej. Wystarczy udzielić prawidłowych odpowiedzi na pytania zawarte poniżej i przesłać je do dnia 5 czerwca 2020r. mailem na adres: konkurs@am.szczecin.pl Decyduje kolejność zgłoszeń.

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana przez Microsoft

Należy użyć nowszej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę