Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Uczelnia Aktualności

21.06.2021

Dni otwarte #nieonlajn nie zwalniają! 24 czerwca Mechatronika i Elektrotechnika!

Spotkań na żywo potrzebowaliśmy wszyscy - dziękujemy, że jesteście z nami na czwartkowych Dniach Otwartych i zapraszamy na więcej! Już w czwartek 24 czerwca na spotkanie zaprasza Wydział Mechatroniki i Elektrotechniki.

22.06.2021

Prezent na 18. Chóru - urodziny, jakich nie było!

Sylwia Fabiańczyk-Makuch, dyrygent Chóru Akademii Morskiej w Szczecinie, znalazła się w gronie najlepszych dyrygentów na festiwalu chóralnym w Chinach!
17.06.2021

Wyróżnienia Prorektora ds. Kształcenia AMS przyznane

Prorektor ds. Kształcenia Akademii Morskiej w Szczecinie, dr inż. Grzegorz Stępień przyznał wyróżnienia za zaangażowanie w promowanie Akademii Morskiej w Szczecinie.
14.06.2021

Studentki AMS o rozwiązaniach dla zrównoważonej produkcji

Trwa międzynarodowa konferencja Quality Production Improvement - QPI 2021 - odbywa się hybrydowo w Politechnice Częstochowskiej 14 i 15 czerwca 2021 r. Wśród prelegentów - nasze studentki.
09.06.2021

Zawody przyszłości – badanie World Economic Forum

World Economic Forum 2020
World Economic Forum opublikowało w 2020 r. raport z badania nt. przyszłości zawodów. Wyniki badania są ważną informacją dla Akademii Morskiej w Szczecinie, studentów i absolwentów nt. słuszności prowadzonych kierunków kształcenia i uzyskiwanych kompetencji.
02.06.2021

4 czerwca Dniem Rektorskim

Informacja z ostatniej chwili - decyzją prorektora ds. kształcenia, dr. inż. Grzegorza Stępnia - ustanawiamy w piątek 4 czerwca godziny rektorskie!
01.06.2021

4 czerwca - uczelnia nie pracuje

Informujemy, że od środy 3 do niedzieli 6 czerwca trwa przedłużony weekend - 4 czerwca 2021 r. wszystkie jednostki administracyjne Uczelni będą nieczynne. Jednocześnie przypominamy, że kandydaci mogą składać dokumenty codziennie - przez 7 dni w tygodniu do rekrutacyjnych skrzynek, które znajdą przy wejściach głównych do budynków naszej Uczelni.
01.06.2021

Niech moc będzie z nami #nieonlajn - Wydział Mechaniczny zaprasza już 10 czerwca

Kolejny otwarty czwartek przed kwaterą główną AMS już 10 czerwca - a ponieważ zaprasza Wydział Mechaniczny nie zabraknie MOCY!
25.05.2021

Nieruchomość AMS przy ul. Podgórnej wystawiona na sprzedaż

Akademia Morska w Szczecinie zaprasza do udziału w przetargu nieograniczonym, którego przedmiotem jest zbycie nieruchomości przy ul. Podgórnej w Szczecinie.
24.05.2021

Wydział Nawigacyjny #nieonlajn - 27 maja widzimy się na żywo

20 maja zapoczątkowaliśmy cykl czwartkowych dni otwartych przed Akademią Morską w Szczecinie. Dlaczego to takie nadzwyczajne? Po wielu miesiącach bez możliwości spotkania, nareszcie przenieśliśmy się z "onjalnu" do przestrzeni niewirtualnej. Cykl rozpoczęliśmy od spotkania z Wydziałem Inżynieryjno-Ekonomicznym Transportu. A już 27 maja zapraszamy na czwartek z Wydziałem Nawigacyjnym!

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę