Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Uczelnia Aktualności

10.08.2020

Zapraszamy maturzystów na lody

11 sierpnia wyniki matur - a my z tej okazji zapraszamy maturzystów na lody. We wtorek od godz. 12:00 każdy tegoroczny maturzysta otrzyma od nas porcję lodów w LODY MARCZAK.
23.07.2020

#AkademiaEko - KONKURS

UWAGA – OGŁASZAMY KONKURS! Lato w pełni, ale pomyśleliśmy, że to dobry czas, żeby czegoś się od Was nauczyć. Pokażcie nam, jak dbać o środowisko? W jaki sposób na co dzień – sami, z przyjaciółmi, rodziną – troszczycie się o przyszłość naszej planety? Tak – planety! Ekologia zaczyna się na naszych własnych podwórkach, od zmiany naszych postaw. Pokażcie nam, jak skutecznie wcielać w życie eko-pomysły, a my podamy to dalej! Razem będziemy uczyć ekologii.
17.07.2020

Powołania na stanowiska prorektorów w kadencji 2020-2024 wręczone

W minionym tygodniu JM Rektor dr hab. inż. kpt. ż.w. Wojciech Ślączka, prof. AMS wręczył powołania prorektorom wybranym na kolejną kadencję.
14.07.2020

Kolegium Rektorów zachodniopomorskich uczelni w Koszalinie

Rektorzy zachodniopomorskich uczelni spotkali się w Koszalinie! W Kolegium Rektorów Województwa Zachodniopomorskiego zasiadają rektorzy szkół wyższych naszego województwa.
01.07.2020

Ruszył konkurs na najlepszą pracę dyplomową

1 lipca rusza pierwsza - na nowych zasadach - edycja Nagrody Prezydenta Miasta Szczecin za najlepszą pracę naukową.
30.06.2020

Akademia Morska w Szczecinie uczelnią liderów

Certyfikat „Uczelnia Liderów” przyznawany jest uczelniom, których absolwenci wyróżniają się na rynku pracy, są kreatywni i wszechstronni.
29.06.2020

Akademia Morska dla Franka Kępy - #GaszynChallenge na pokładzie statku

Wojownik z SMA - niespełna roczny Franek Kępa potrzebuje pomocy - chcąc zwrócić uwagę na akcję zbiórki pieniędzy na leczenie chłopca, przyjęliśmy wyzwanie #GaszynChallenge.
17.06.2020

Dni Otwarte Akademii Morskiej w Szczecinie

Spotkajcie się z nami w internecie - 24 i 25 czerwca zapraszamy Was na wydarzenie na Facebooku. W tym roku nie mogliśmy spotkać się w murach naszej uczelni - ale to nie oznacza, że zrezygnowaliśmy z uchylenia przed Wami drzwi Akademii Morskiej w Szczecinie.
04.06.2020

Powrót na kursy i zajęcia - PROCEDURA BHP

W związku z częściowym przywracaniem procesu dydaktycznego na terenie AMS prezentujemy procedurę BHP dotyczącą obostrzeń i przestrzegania zasad bezpieczeństwa związanych z przeciwdziałaniem zagrożeniu rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 w trakcie uczestnictwa w zajęciach dydaktycznych, konsultacjach i egzaminach dyplomowych.
02.06.2020

Program Stypendiów Pomostowych

Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości działająca w porozumieniu z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności, Narodowym Bankiem Polskim, przy wsparciu organizacyjnym Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa ogłasza Program Stypendiów Pomostowych 2020/2021

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana przez Microsoft

Należy użyć nowszej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę