Ustawienia dostępności

Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Uczelnia Aktualności

Wprowadzenie uproszczonej procedury wykwaterowania z domów studenckich

W związku z zapowiedzią wprowadzenia przez Rząd ograniczenia w przemieszczaniu się obywateli od dnia 25.03.2020, informujmy, że wprowadzona została uproszczona procedura wykwaterowania z domów studenckich dla osób obecnie zamieszkujących SDM.

UWAGA - zawieszenie zajęć dydaktycznych do 17 kwietnia

Informujemy, że na podstawie zarządzenia JM Rektora Akademii Morskiej w Szczecinie przedłużamy zawieszenie WSZYSTKICH zajęć dydaktycznych do 17 kwietnia 2020 r. Do 10 kwietnia utrzymane zostaną także ograniczenia w bezpośrednim dostępie do uczelni.
20.03.2020

WAŻNE - Składanie wniosków o świadczenia dla studentów i doktorantów w czasie ograniczonego dostępu do Uczelni

W związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania Akademii Morskiej w Szczecinie w celu zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19 informujmy, że studenci i doktoranci mogą składać wnioski o świadczenia poprzez ePUAP lub operatora pocztowego.
12.03.2020

ZAWIESZENIE ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH W AMS

Zajęcia zawieszone do 1 kwietnia. W związku z dynamiczną sytuacją rozprzestrzeniania się koronawirusa oraz decyzjami zapadającymi na różnych szczeblach krajowej administracji, JM Rektor Akademii Morskiej w Szczecinie dr hab. inż. kpt. ż.w. Wojciech Ślączka, prof. AMS, podjął decyzję o zawieszeniu zajęć dydaktycznych w naszej uczelni.
10.03.2020

WAŻNE - ODWOŁANE imprezy i wydarzenia

Kurs maturalny Pitagoras 2020, Dzień Otwarty AMS, Legia Akademicka i inne - w związku z rozprzestrzenianiem się COVID-19 wstrzymujemy imprezy i wydarzenia.
02.03.2020

Legia Akademicka AMS ruszyła w weekend

Nowa grupa legionistów w AMS - 24 osoby rozpoczęły szkolenie teoretyczne w ramach Legii Akademickiej 2019/20.
27.02.2020

INFORMACJA GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO DLA OSÓB POWRACAJĄCYCH Z PÓŁNOCNYCH WŁOCH

Jeżeli masz temperaturę powyżej 37, 5 stopni C, niewydolność oddechową, w ciągu ostatnich 3 tygodni przebywałeś poza granicami kraju skontaktuj się ze szczecińskim oddziałem SANEPID lub zgłoś się bezpośrednio do oddziału zakaźnego najbliższego szpitala.
26.02.2020

Patent AMS znajdzie zastosowanie w branży recyklingowej

Porozumienie o sprzedaży patentu naszych naukowców podpisali we wtorek w Szczecinie Jacek Kolanko, prezes zarządu firmy oraz prorektor ds. nauki, dr hab. inż. Artur Bejger, prof. AMS.
25.02.2020

Legia Akademicka AMS wzywa!

Już w piątek 28 lutego zapraszamy studentów zainteresowanych szkoleniami Legii Akademickiej na spotkanie wprowadzająco-informacyjne.
25.02.2020

Zaczęliśmy przygotowania do matury z matematyki

Ponad 500 osób rozpoczęło w Akademii Morskiej w Szczecinie kurs PITAGORAS 2020. To cykl bezpłatnych zajęć przygotowujących do matury z matematyki.

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę