Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Kompania Honorowa AM Komunikaty

Wszyscy uczestnicy Kompanii Honorowej.

W dniu 22.01.2020r. o godz.19.15 jest zaplanowany trening wszystkich uczestników kompanii (umundurowanych i nieumundurowanych). Miejsce treningu : sala sportowa AMS. W trakcie ustalimy ostateczną listę z danymi do wyjazdu na obóz. Również ostatecznie zamkniemy listę kandydatów do kompanii. Obecność obowiązkowa!!!
Dowódca kompanii

Treningi kandydatów.

W dniu 17.12.2019r. o godz. 18.30 odbędzie się kolejny trening kandydatów do kompanii AMS. Miejsce treningu, sala sportowa uczelni w budynku głównym na Wałach Chrobrego. Obowiązuje obuwie sportowe.
Do zobaczenia
Dowódca Kompanii R-H AMS

 

Warta honorowa - 01.11.2019r.

Wszyscy uczestnicy Kompanii, którzy zgłosili się do pełnienia warty w dniu 1.11.2019r. przy pomniku “Tym, którzy nie powrócili z morza” mają stawić się na zbiórkę najpóźniej o godz. 11.00 przy pomniku na Cmentarzu Centralnym. Rodzaj czynności określę na miejscu podczas instruktarzu - OBOWIĄZUJE UBIóR KOMPANIJNY. Proszę o przestrzeganie czasu zbiórki. Osobami odpowiedzialnymi za organizację uroczystości jest kapitan Witold Szadokierski.
Dowódca kompanii

UROCZYSTOŚCI 1-GO LISTOPADA 2019

Tradycyjnie, jak co roku Kompania bierze czynny udział w uroczystej warcie na cmentarzu centralnym z okazji dnia Wszystkich Świętych. W związku z tym proszę o zgłaszanie się do uczestniczenia w warcie honorowej przy naszym pomniku na CC jak i do szlachetnej kwesty. Liczę na Wasze duże zaangażowanie.
Dowódca Kompani

TURNIEJ SPORTOWY

W związku z zaangażowaniem podczas uroczystości inaugurujących nowy rok akademicki zapraszam członków kompanii honorowej do wzięcia udziału w imprezie sportowo-rekreacyjnej, tym razem będzie to turniej gry w kręgle. Impreza odbędzie się 24.10.2019r. w Szczecińskim Centrum Tenisowym, ul. Dąbska 11a - zaczynamy o godz. 17.00. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc według zatwierdzonej listy. Proszę o punktualność! WAŻNE!!! Obowiązuje sportowe obuwie zmienne.
 

INAUGURACJA RA 2019/2020 Witam wszystkich śmiałków po wakacyjnej przerwie.

W związku z przygotowaniami do Immatrykulacji informuję, że w dniu 26 września 2019r. o godz. 17.00, odbędzie się trening przygotowujący do wystąpień kompanii. Miejsce zbiórki: hol w budynku głównym Akademii. Ubiór dostosowany do warunków pogodowych. W przypadku opadów deszczu, trening odbędzie się na hali sportowej - obowiązuje zmienne obuwie sportowe. WAŻNE ! - w trakcie treningów będą ustalane osoby funkcyjne do poszczególnych zadań w trakcie wszystkich uroczystosci.
Obecność obowiązkowa !!!
Dowódca Kompanii.

KONCERT NA CC - WARTA HONOROWA

Witam,

Przypominam scenariusz wszystkim uczestnikom uroczystego koncertu na CC w dniu 08.06.2019r. :

  • zbiórka w pełnym umundurowaniu kompanijnym, godz. 20.35, wejście główne do akademii,
  • wyjazd zamówionymi taksówkami, godz. 20.45,
  • próba generalna na CC, ok. godz. 21.00,
  • przerwa do 21.50 (organizator zabezpiecza napoje w kaplicy głównej),
  • udział w koncercie, godz. 22.00 - 23.00,
  • powrót do uczelni zamówionym transportem, ok. godz.23.15, brama główna CC.

Wymagania: umundurowanie na błyszcząco oraz kondycja fizyczna na najwyższym poziomie !!!

Pozdrawiam,

Dowódca kompanii.

ŚWIĘTO SZKOŁY 2019

WITAM WSZYSTKICH ŚMIAŁYCH HARPUNNIKóW !!!

W dniu 22.05.2019 r. odbędzie się trening wszystkich uczestników kompanii połączony z przeglądem mundurowym co wiążę się z obecnością w pełnym rynsztunku kompanijnym. Miejsce treningu: Wały Chrobrego, wejście główne do uczelni, godz 17.00. Ranga spotkania oraz obecność - najwyższy stopień !!!
Pozdrawiam i do zobaczenia,
Dowódca Kompanii

TRENING UCZESTNIKóW KOMPANII- ŚWIĘTO SZKOŁY 2019

W związku z przygotowaniami do Święta Szkoły, w dniu 8.05.2019r. (środa) o godz. 17.00 na parkingu wewnętrznym uczelni od ul. Jarowita, odbędzie się trening WSZYSTKICH uczestników kompanii honorowej AM. Obecność obowiązkowa.

Dowódca kompanii

TRENING KOMPANII- ŚWIĘTO SZKOŁY 2019

W związku z przygotowaniami do Święta Szkoły, w dniu 11.04.2019r. (czwartek ) o godz. 18.00 w sali sportowej w budynku głównym na Wałach Chrobrego, odbędzie się trening WSZYSTKICH uczestników kompanii honorowej AM. Obowiązuje zmienne obuwie sportowe. Obecność obowiązkowa.

Dowódca kompanii

MUNDUROWANIE KANDYDATóW 2018/2019

Witam wszystkich kandydatów,

Informuję, że od dnia 2 kwietnia 2019r., w godz. 10.00-14.00, w magazynie głównym uczelni (Akademik Pasat ) odbędzie się mundurowanie kandydatów do kompanii.

Proszę o sprawne wykonanie w/w czynności.
Dowódca kompanii.

TRENING KOMPANII HONOROWEJ

W dniu 26.02.2019r. (wtorek) o godz. 19.30 w sali sportowej uczelni w budynku głównym na Wałach Chrobrego, odbędzie się DLA KANDYDATóW odprawa techniczna, trening, omówienie spraw organizacyjnych, w tym zebranie rozmiarów do umundurowania. Obowiązuje zmienne obuwie sportowe!

Trening także dla chętnych umundurowanych studentów kompanii.
Dowódca kompanii

ZBIóRKA dla UMUNDUROWANYCH STUDENTóW

W dniu 8.01.2019r. (wtorek) o godz. 17.30 w holu sali sportowej w budynku głównym na Wałach Chrobrego, odbędzie się odprawa oraz trening UMUNDUROWANYCH studentów kompanii honorowej AM, w związku z przygotowaniami do uroczystości rocznicowych związanych z zatonięciem promu Jan Heweliusz. Obecność obowiązkowa.

Dowódca kompanii

Życzenia

Moc gorących i serdecznych życzeń świątecznych oraz sukcesów w Nowym 2019 Roku!!

Dowódca kompanii

Autor: Administrator Stron Internetowych

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę