Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Klub AZS Sekcje AZS

Pływanie

Zajęcia odbywają się na pływalni AM przy ul. Starzyńskiego we wtorki i czwartki w godz. 18.55 - 21.10.
Prowadzący zajęcia: Dawid Kosiorowski.
Obecnie istnieją dwie grupy: 
- zaawansowana - studenci podczas zajęć przygotowują się do udziału  w Akademickich Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego oraz Akademickich Mistrzostwach Polski.
- początkująca - studenci podwyższają swoje umiejętności pływackie.
Akademia Morska jest organizatorem  rundy jesiennej, zimowej i wiosennej Akademickich Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego.
Obecnie rozszerzono zakres nabywanych umiejętności treningowych o elementy ratownictwa wodnego, które bedą wykorzystywane podczas rywalizacji miedzyuczelnianej.

Żeglarstwo

Zajęcia odbywają się przede wszystkim w semestrze letnim.
Prowadzący zajecia: Filip Woźniak.
Studenci doskonalą swoje umiejętności na Jez. Dąbskim na łodziach typu omega przygotowując się do udziału w Akademickich Mistrzostwach Szczecina oraz Akademickich Mistrzostwach Polski. 
 

Wioślarstwo i ergometr wioślarski

Zajęcia odbywają się w okresie zimowym w siłowni kulturystycznej w budynku WI-ET, ul. H.Pobożnego w poniedziałki i środy w godz. 17.30 - 19.00, a w okresie letnim na przystani wioślarskiej.
Prowadzący: mgr Wojciech Jaśkiewicz.
Studenci biorą udział w Akademickich Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w ergometrze wioślarskim i ósemkach wioślarskich ( niepokonani od 20 lat), oraz w Akademickich Mistrzostwach Polski w ergometrze wioślarskim i wioślarstwie (wielokrotni medaliści).

Karate i samoobrona

Zajęcia odbywają się w poniedziałki od 18.30 do 20.00 w sali sportowej AM na Wałach Chrobrego, w środy od 18.30 do 20.00 w sali fitness na pływalni AM oraz w soboty od 9.00 do 10.30 w sali sportowej AM na Wałach Chrobrego.
Prowadzący: mgr inż. Michał Ciechanowicz.
Podczas zajęć karate shotokan studenci nabieraja także umiejetności samoobrony. 

Narciarstwo alpejskie

Studenci posiadający wysokie umiejętności w tej dyscyplinie biorą udział w Akademickich Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w Narciarstwie i Snowboardzie, które odbywają się corocznie w Czechach ( Szpindlerowy Młyn).

Koszykówka meżczyzn

Zajęcia odbywają się w sali sportowej na Wałach Chrobrego w poniedziałki w godz. 20.00 - 21.30 oraz środy w godz. 18.30 - 20.00.
Prowadzący zajęcia: mgr inż.Radosław Bojko.
Studenci biorą udział w rywalizacji miedzyuczelnianej o mistrzostwo województwa zachodniopomorskiego.

Siatkówka 

Zajęcia odbywają się w sali sportowej AM na Wałach Chrobrego.
Prowadzący zajecia: mgr Norbert Marchewka.
Obecnie trenują dwie grupy:
zaawansowana Panów ( treningi we wtorki i czwartki w godz. 18.30 - 20.00), którzy biorą udział w rywalizacji międzyuczelnianej ,a także w rozgrywkach Szczecińskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. Terminarz spotkań i aktualna tabela na stronie:http://espolsalps.pl/
początkujaca Pań i Panów ( treningi we wtorki i czwartki w godz. 17.00 - 18.30).

Tenis Stołowy

Zajęcia tenisa stołowego odbywają się w sali sportowej na Wałach Chrobrego w piątki w godz. od 16.00 - 17.30
Prowadzący zajecia: dr Wiesław Pasewicz.
Studenci i pracownicy biorą udział w rywalizacji międzyuczelnianej o mistrzostwo województwa zachodniopomorskiego. 
Klub Uczelniany AZS organizuje zawody, które wyłaniają mistrza Akademii Morskiej w kategorii kobiet i mężczyzn.
 

Futsal

Zajęcia odbywają się w sali sportowej Zespołu Szkół Budowlanych na ul. Unisławy w godz. 19.00 - 20.00
Prowadzący zajecia: mgr Artur Jankowiak.
Studenci biorą udział w rywalizacji miedzyuczelnianej o mistrzostwo województwa zachodniopomorskiego i Akademickie Mistrzostwo Polski. 

Trójbój Siłowy

Zajęcia odbywają się w siłowni kulturystycznej w budynku WI-ET, ul. H.Pobożnego w poniedziałki i środy w godz. 19.00 - 21.15
Prowadzący: mgr Wojciech Jaśkiewicz.
Studenci podwyższają swoje umiejętności realizując wybrane metody kształtowania siły.
 

Badminton

Zajęcia odbywają się w sali sportowej AM na Wałach Chrobrego w poniedziałki i środy w godz. 17.00 - 18.30.
Prowadzący zajęcia: mgr Artur Lipecki
Studenci podwyższają swoje cechy motoryczne oraz umiejętności techniki indywidualnej przygotowując się do uczestnictwa w Akademickich Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego.

Kulturystyka

Zajęcia odbywają się w siłowni kulturystycznej w budynku WI-ET, ul. H.Pobożnego we wtorki w godz. 17.00 - 19.15 i czwartki 16.30 - 18.45
Prowadzący: mgr Artur Jankowiak.
Studenci podwyższają swoje umiejętności realizując wybrane metody kształtowania siły i wytrzymałości.

Fitness/Tabata/Interwały

Zajęcia odbywają się w sali fitness w budynku pływalni AM we wtorki i czwartki w godz. 17.30 - 19.00.
Prowadzący zajęcia: mgr Artur Lipecki.
Zajęcia prowadzone metodami o zróżnicowanym charakterze skierowane są zarówno do pań jak i panów chcących wzmocnić poszczególne partie mięśniowe oraz poprawić swoją wydolność.

Strzelectwo Sportowe

Zajęcia odbywają się na strzelnicy w budynku na Wałach Chrobrego we wtorki, środy i czwartki w godz. 18.00 - 19.30
Prowadzący zajęcia: mgr inż. Karol Pieszak
Studenci strzelają z broni pneumatycznej, zarówno krótkiej jak i długiej przygotowując się do rywalizacji miedzyuczelnianej.

Koszykówka kobiet

Zajęcia odbywają się w sali sportowej na Wałach Chrobrego w poniedziałki w godz. 18.30 - 20.00
Prowadzący zajęcia: mgr Artur Lipecki.
Studentki przygotowują się do rywalizacji w Akademickich Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego.
Autor: Administrator Stron Internetowych

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę