Aktualności - "Wilczki Morskie" - rywalizacja międzywydziałowa studentów I roku - Akademia Morska w Szczecinie
Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

25 listopada 2019 w sali sportowej na Wałach Chrobrego odbyły się zmagania sportowe dla studentów I roku. Po raz pierwszy SWFiS i Klub Uczelniany AZS zorganizowali "otrzęsiny na sportowo".

Drużyny stanęły w szranki rywalizacji sportowo-zabawowej, podczas której studenci naszej Uczelni walczyli o puchar dla najlepszego wydziału.

Odbyło się kilkanaście konkurencji w formie wyścigów wymagających nie tylko sprawności i sprytu, ale także szybkiego podejmowania trafnych decyzji.

Rywalizacja do końca była zacięta i dopiero ostatnia konkurencja ( "kółko i krzyżyk") wyłoniła zwycięzcę, którym okazała się reprezentacja Wydziału Nawigacyjnego.

Dziękujemy za przybycie Panom Dziekanom: Zbigniewowi Pietrzykowskiemu, Remigiuszowi Dzikowskiemu, Maciejowi Kozak oraz reprezentantowi Wydziału Mechanicznego Piotrowi Treichel.

Mamy nadzieję, że impreza wpisze się na stałe w kalendarz zawodów sportowych organizowanych przez SWFiS i Klub Uczelniany AZS, więc do zobaczenia za rok!

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę