Przejd藕 do tre艣ci

Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny w艂膮czony na podstawie ustawie艅 systemowych.
Przejd藕 do , 偶eby zmieni膰 ustawienia.

God艂o Polski: orze艂 w z艂otej koronie, ze z艂otymi szponami i dziobem, zwr贸cony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w z艂otej koronie, z 偶贸艂tym dziobem, zwr贸cony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

W dniach 29.-30.04.2021r. po raz pierwszy w historii AMS zosta艂 rozegrany turniej 饾悑饾悶饾悮饾悹饾惍饾悶 饾惃饾悷 饾悑饾悶饾悹饾悶饾惂饾悵饾惉 w formule rywalizacji 2vs2, gdzie miejscem walki by艂 Howling Abyss.

To by艂y dni pe艂ne emocji e-sportowych
W turnieju wzi臋li udzia艂 nie tylko studenci Akademii Morskiej w Szczecinie, ale równie偶 mi艂o艣nicy LOL-a innych Uczelni i szkó艂 艣rednich.
W I edycji turnieju 饾悑饾悶饾悮饾悹饾惍饾悶 饾惃饾悷 饾悑饾悶饾悹饾悶饾惂饾悵饾惉 najlepsi okazali si臋 "SZYBCIORY" z Akademii Morskiej w Szczecinie:
Cezary 艁ambucki II Logistyka
Kacper Koterba II Logistyka
na drugim miejscu uplasowali si臋:
Eryk Rosi艅ski
Jakub Sobolewski
natomiast trzecie miejsce w turnieju zdobyli:
Maciej Kubalewski
Maciej Stawi艅ski
Gratulujemy!!!
Organizatorzy wydarzenia: Artur Lipecki / Bartosz Muczynski
Fundatorzy nagród: