Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Erasmus+ Relacje studentów

25.11.2019

Szymon (studia w Słowenii)

Cześć, mam na imię Szymon i studiuję logistykę na Akademii Morskiej w Szczecinie. W ramach programu ERASMUS+ miałem przyjemność spędzić semestr w Słowenii.
24.11.2019

Krzysztof (studia i praktyka w Hiszpanii)

Być może zabrzmi to dosyć zaskakująco, ale w mojej opinii doskonałym sposobem na poznanie prawdy o swoim własnym kraju oraz o samym sobie, a przynajmniej jej znacznej części, jest spędzenie dłuższego okresu… za granicą. Wyjazd w ramach programu ERASMUS+ oferuje ci doskonałą możliwość na poszerzenie Twojego światopoglądu, którego proces kształtowania, najprawdopodobniej, całkowicie odbywa się w Twojej ojczyźnie. Uczestnictwo w programie ERASMUS+ to otworzenie sobie drzwi do wiedzy, której nie zdobędziesz, jeżeli w przyszłości nie zdecydujesz się na dłuższy pobyt za granicą.
23.11.2019

Joanna (praktyka i studia w Hiszpanii)

Mam na imię Joanna i jestem studentką Logistyki na Akademii Morskiej w Szczecinie. W ramach programu Erasmus+ spędziłam w Hiszpanii 12 pięknych miesięcy.... Moją erasmusową przygodę rozpoczęłam w lipcu 2015 w Walencji. Odbyłam tam dwumiesięczną praktykę w małym przedsiębiorstwie sprzedającym głównie zabezpieczenia antykradzieżowe do baków paliwa w samocohodach ciężarowych.

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę