Aktualności - Wyróżnienie dla Absolwenta Akademii Morskiej w Szczecinie - Akademia Morska w Szczecinie

Ustawienia dostępności

Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

W piątek, 13 października br., podczas Forum Gospodarki Morskiej w Gdyni odbyła się ceremonia wręczenia nagród I edycji Konkursu na Najlepszego Absolwenta Akademii Morskiej. Zamiarem Organizatora, Polskiego Związku Zarządców Statków, było „wyróżnienie najlepszego Absolwenta celem podtrzymania jakości kadr morskich i otwarcia perspektywy pracy na morzu młodych ludzi, świeżo upieczonych absolwentów. Promocja działalności ship managementowej w Polsce”.

Zwycięzcą został Adrian Groman z Wydziału Nawigacji i Uzbrojenia Akademii Marynarki Wojennej.

II miejsce - Aleksander Wolak z Wydziału Nawigacyjnego Akademii Morskiej w Szczecinie.
III miejsce - Kamila Kaffka z Wydziału Nawigacyjnego Akademii Morskiej w Gdyni.
Serdecznie gratulujemy!

Źródło: gospodarkamorska.pl

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę