Aktualności - Próba bicia rekordu na Nawigatorze XXI - Akademia Morska w Szczecinie

Ustawienia dostępności

Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

17.10.2016 r. studenci Akademii Morskiej w Szczecinie włączając się w ogólnopolską akcję Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podjęli próbę bicia Rekordu Guinnessa w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej przez jak największą ilość osób. Na pokładzie Nawigatora XXI pod czujnym okiem kamer do akcji przyłączyło się 25 osób - studentów i pracowników Uczelni. Wszystko zostało nagrane i zaprotokołowane tak, aby zostały spełnione formalne przesłanki do dokonania wpisu w oficjalnej Księdze Rekordów Giunnessa. Pierwsze szacunkowe informacje wskazują na około 90 000 osób, które w całej Polsce włączyły się w tę inicjatywę.

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę