Aktualności - Nowy certyfikat Lloyd's Register i nowe przeszkolenia - Akademia Morska w Szczecinie

Ustawienia dostępności

Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Informujemy, że Studium Doskonalenia Kadr Oficerskich w Szczecinie po raz kolejny uzyskało potwierdzenie wysokich standardów szkolenia marynarzy w oparciu o wytyczne normy ISO 9001:2008 - co zostało potwierdzone nowym certyfikatem wydanym przez Lloyd's Register Quality Assurance.

Jednocześnie potwierdzono nowy zakres działalności ośrodka. W 2015 roku w ofercie SDKO znalazały się szkolenia kwalifikacyjne służące odnowieniu uprawnień dla pilotów morskich.

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę