Praktyki - Aktualności - Akademia Morska w Szczecinie

Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Praktyki Aktualności

18.02.2008

Spotkanie władz uczelni z minister Anną Wypych-Namiotko

12 lutego br. władze Akademii Morskiej w Szczecinie spotkały się z Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury Anną Wypych-Namiotko. Przedmiotem rozmów były projekty budowy przez uczelnię Specjalistycznego Ośrodka Szkoleniowego Ratownictwa oraz Centrum Kształcenia Kadr Rybołówstwa Morskiego
07.02.2008

Sytpendia Fundowane dla studentów AM od Hamburg Süd

25 i 29 stycznia 2008 w obecności Prorektora ds. Morskich Wojciecha Ślączki oraz 30 stycznia w obecności J.M. Rektora AM Bolesława Kuźniewskiego odbyło się podpisanie umów o stypendia fundowane. Stypendia dla 10 studentów Akademii Morskiej ufundował niemiecki armator Hamburg Süd. Armatora reprezentował kpt. Bogusław Bujniewicz Crew Manager Polaris Maritime Service Ltd.
31.01.2008 Administrator Stron Internetowych

Podpisanie listu intencyjnego z KranTech Sp. z o.o.

Akademia Morska w Szczecinie i „KranTech” Sp. z o.o. w Szczecinie podpisały 28 stycznia 2008r. list intencyjny w sprawie współpracy przy budowie stanowiska do szkoleń w zakresie obsługi dźwigów pokładowych na statkach. List intencyjny podpisał Prorektor ds. Morskich Akademii Morskiej kpt. ż.w. dr inż. Wojciech Ślączka oraz Prezes Spółki „KranTech” Ryszard Zajfert.
16.01.2008 Administrator Stron Internetowych

Projekt “Kompetentny marynarz” i ” Mogę dalej pracować na morzu”

8 stycznia 2008 Akademia Morska w Szczecinie otrzymała potwierdzenie z Wojewódzkiego Urzędu Pracy, iż wnioski o dofinansowanie projektów pt.: „Kompetentny Marynarz” i „Mogę dalej pracować na morzu” złożone przez Ośrodek Szkolenia Ratownictwa Morskiego AM Szczecin zostały pozytywnie zweryfikowane pod względem formalnym i przekazane do oceny merytorycznej przez Komisję Oceny Projektów.

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę