Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Uczelniana Komisja Wyborcza Ogłoszenia Uczelnianej Komisji Wyborczej

04.12.2019 Przewodniczący UKW | dr inż. Robert Jasiewicz

Ogłoszenie Uczelnianej Komisji Wyborczej

Uczelniana Komisja Wyborcza uprzejmie informuje społeczność Akademii Morskiej w Szczecinie, że rozpoczął się proces umożliwiający zgłaszanie do Rady Uczelni propozycji kandydatów na Rektora w ramach wyborów władz Uczelni na kadencję 2020/2024. Podstawą ww. procesu jest uchwała Rady Uczelni wynikająca z § 27 ust. 1 i § 28 Statutu Akademii Morskiej w Szczecinie.
04.03.2019 Przewodniczący UKW | dr inż. Robert Jasiewicz

Ogłoszenie Uczelnianej Komisji Wyborczej

Uczelniana Komisja Wyborcza uprzejmie informuje społeczność Akademii Morskiej w Szczecinie, że w dniu 20.02.2019 r. podczas posiedzenia Senatu AM odbyły się wybory mające na celu powołanie pierwszej Rady Uczelni Akademii Morskiej w Szczecinie. Senat AM w Szczecinie wybrał w głosowaniu tajnym następujących członków pierwszej Rady Uczelni.
15.02.2019 Przewodniczący Uczelnianej Komisji Wyborczej dr inż. Robert Jasiewicz

Ogłoszenie Uczelnianej Komisji Wyborczej

Przewodniczący Uczelnianej Komisji Wyborczej informuje, iż w dniu 20.02.2019 r. podczas posiedzenia Senatu AM roku odbędzie się zebranie wyborcze mające na celu powołanie pierwszej Rady Uczelni Akademii Morskiej w Szczecinie.
28.01.2019 dr inż. Robert Jasiewicz | Przewodniczący Uczelnianej Komisji Wyborczej

Ogłoszenie Uczelnianej Komisji Wyborczej

Uczelniana Komisja Wyborcza informuje, iż w dniu 20.02.2019 roku odbędzie się zebranie wyborcze mające na celu powołanie pierwszej Rady Uczelni Akademii Morskiej w Szczecinie. Członkowie Rady Uczelni powoływani są przez Senat Uczelni w głosowaniu tajnym.
30.11.2018 dr inż. Robert Jasiewicz | Przewodniczący Uczelnianej Komisji Wyborczej

Ogłoszenie Uczelnianej Komisji Wyborczej

Uczelniana Komisja Wyborcza uprzejmie informuje społeczność Akademii Morskiej w Szczecinie, że Uczelniane Kolegium Elektorów Akademii Morskiej w Szczecinie w dniu 29.11.2018 r. wybrało w wyborach uzupełniających na kadencję 2016 – 2020 na stanowisko Prorektora ds. Morskich Akademii Morskiej w Szczecinie Pana dr inż., kpt ż. w. Arkadiusza Tomczaka.
23.11.2018 dr inż. Robert Jasiewicz | Przewodniczący Uczelnianej Komisji Wyborczej

Ogłoszenie Uczelnianej Komisji Wyborczej

W wyniku przeprowadzonych w dniach 14.11.18, 15.11.18, 22.11.18 wyborów uzupełniających do Uczelnianego Kolegium Elektorów ustalono skład osobowy tego Kolegium. Lista elektorów UKE dostępna jest w katalogu "dokumenty wyborów". Przewodniczący Uczelnianej Komisji Wyborczej dr inż. Robert Jasiewicz
23.11.2018 dr inż. Robert Jasiewicz | Przewodniczący Uczelnianej Komisji Wyborczej

Ogłoszenie Uczelnianej Komisji Wyborczej

Uczelniana Komisja Wyborcza informuje członków Uczelnianego Kolegium Elektorów, pracowników, studentów i doktorantów, że Rektor dr hab.inż.kpt.ż.w. Wojciech Ślączka, zgłosił dnia 15.11.2018r. kandydata na stanowisko Prorektora ds. Morskich Akademii Morskiej w Szczecinie. Kandydatem na ww. stanowisko jest: dr inż. kpt.ż.w. Arkadiusz Tomczak
13.11.2018 dr inż. Robert Jasiewicz | Przewodniczący Uczelnianej Komisji Wyborczej

Ogłoszenie Uczelnianej Komisji Wyborczej

Uczelniana Komisja Wyborcza informuje, iż w związku ze zrzeczeniem się mandatu przez Prorektora ds. Morskich przez Pana dr inż. kpt. ż. w. Andrzeja Bąka - prof. AM istnieje konieczność przeprowadzenia wyborów uzupełniających na tę funkcję.

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę