Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Nauka System informatyczny MONITORING KARIER

System informatyczny MONITORING KARIER

Opis systemu

Monitoring Karier Absolwentów (MKA) to narzędzie organizujące i automatyzujące proces śledzenia karier zawodowych absolwentów oraz obsługujące funkcjonalność Biura Karier uczelni wyższych opracowane przez firmę OPTeam S.A.

Oparte jest ono na masowym przeprowadzaniu ankiet elektronicznych wśród absolwentów uczelni oraz analizę pozyskanych danych za pomocą narzędzi analitycznych.
Ankiety projektowane i tworzone są przez pracowników Biura Karier zgodnie aktualnym zapotrzebowaniem Uczelni i z uwzględnieniem specyfiki poszczególnych wydziałów i kierunków studiów.
Funkcjonalność Biura Karier polega na pośredniczeniu w kontaktach studentów i absolwentów z potencjalnymi pracodawcami. Dodatkowo system rejestruje ścieżki kariery absolwentów Uczelni. Modułowa budowa systemu umożliwia realizację różnych pomysłów współpracy Uczelni z firmami i instytucjami oraz konstruowanie różnych algorytmów powiązań ofert pracy z profilami studentów. System umożliwia zarządzanie biblioteką Informatorium Biura Karier, posiada galerie zdjęć oraz możliwość zamieszczania banerów na stronie www, możliwości zapisu na szkolenia i rozmowy doradcze, prowadzenia kalendarza zadań.

Dokumentacja użytkowa systemu

Pliki do pobrania:

Podręczniki i Materiały szkoleniowe

Wykonawca nie dostarczył innych materiałow szkoleniowych niż dokumentacja uzytkownika

Administratorzy systemu

imię nazwisko telefon email pokój funkcja
Dominik Kozera 914809806 d.kozera@am.szczecin.pl 070 Administrator wiodący
Jarosław Koniarski 914809746 j.koniarski@am.szczecin.pl 070 Administrator pomocniczy
Autor:

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę