Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Uczelniane Centrum Informatyczne Kontakt UCI

Uczelniane Centrum Informatyczne

email: serwis@am.szczecin.pl

Podział obsługi informatycznej w AMS

 

Zespół Uczelnianego Centrum Informatycznego

Stanowisko Imię i nazwisko Dane kontaktowe
KIEROWNIK Łukasz Warlikowski tel.    91 48 09 638
kom. 603 630 328
email: l.warlikowski@am.szczecin.pl
Pokój 170
 
starszy informatyk Dominik Kozera tel.    91 48 09 806
kom. 603 630 256
email: d.kozera@am.szczecin.pl
Pokój 070
 
starszy informatyk Krzysztof Kruszyna tel.    91 48 09 746
kom. 695 882 682
email: k.kruszyna@am.szczecin.pl
Pokój 070
 
starszy informatyk Michał Szopiak tel.    91 48 09 745
kom. 695 882 680
email: m.szopiak@am.szczecin.pl
Pokój 070
 
starszy informatyk Mariusz Czerniawski tel.    91 48 09 804
kom. 665 370 513
email: m.czerniawski@am.szczecin.pl
Pokój 070
 
starszy informatyk Adam Wysocki tel.    91 48 09 576
kom. 695 882 679
email: a.wysocki@am.szczecin.pl
Pokój 070
 
starszy informatyk Michał Bukowski tel.    91 48 09 805
kom. 665 370 509
email: m.bukowski@am.szczecin.pl
Pokój 069
 
starszy informatyk Paweł Szustakowski tel. 91 48 09 812
kom. 695 882 675
email: p.szustakowski@am.szczecin.pl
Pokój 069
 
specjalista Czesław Wiznerowicz tel. 91 48 09 317
kom. 695 882 681
email: c.wiznerowicz@am.szczecin.pl
Pokój 43
 
Autor: Website Administrator

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę