Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji zmagań językowych. Olimpiada jest coroczną, dwuetapową imprezą, w której przyszli inżynierowie z całej Polski współzawodniczą w znajomości języka angielskiego.

Patronat honorowy nad Olimpiadą corocznie obejmują: J.M. Rektor Politechniki Poznańskiej, Prezydent Miasta Poznania oraz Konsul Honorowy Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, a liczni sponsorzy zapewniają wartościowe i atrakcyjne nagrody dla laureatów.

 Szczegółowe informacje oraz regulamin znajduje się na stronie internetowej organizatora:
http://www.clc.put.poznan.pl/olimpiada-jezyka-angielskiego/

Zainteresowani studenci proszeni są o  wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie SNJO (https://goo.gl/forms/rQRZeE5x6xGUQAqC3 ) w terminie do  24 listopada 2017r do godz. 10.00 

I etap Olimpiady odbędzie się na naszej uczelni (w SNJO) 01 grudnia 2017r,w godz. 15.15-17.15

Zapraszamy !

Wszyscy studenci Akademii Morskiej w Szczecinie, którzy przystąpią do I etapu Olimpiady osiągając wyniki powyżej 51% zostaną zwolnieni z konieczności pisania kolokwium semestralnego z języka angielskiego z ocena 5.0. Każdy student, który zakwalifikuje się do etapu II Olimpiady zostanie zwolniony z egzaminu z języka angielskiego z oceną 5.0.

Koordynatorzy Olimpiady z ramienia SNJO:

mgr Halina Gajewska h.gajewska@am.szczecin.pl
mgr Agnieszka Misiak a.misiak@am.szczecin.pl

Formularz zgłoszeniowy: https://goo.gl/forms/rQRZeE5x6xGUQAqC3

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę