Osiedle Akademickie - Bistro - Akademia Morska w Szczecinie
Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Osiedle Akademickie Bistro

Zapraszamy serdecznie do odnowionego bistro studenckiego przy ul. Szczerbcowej 4. Jesteśmy na I piętrze tuż przy salach wykładowych. W naszej ofercie mamy dania obiadowe oraz duży wybór przekąsek – od pikantnych ciabatt po słodkie drożdżówki z kremem. Koneserów kawy zapraszamy na pyszną latte z syropami smakowymi, a tym którzy podczas zimowych dni chcą się ogrzać proponujemy herbaty z miodem lub konfiturą i cytryną.

Posiłki przygotowywane są przez wykwalifikowany zespół, który dba o smak i różnorodność potraw. Codziennie oferujemy kilka dań obiadowych w przystępnych cenach – „na kieszeń” studenta. W menu zawsze są dwie zupy, dwie surówki lub sałatki, do wyboru klika rodzajów dań mięsnych oraz ziemniaki, ryz lub kasza. W ofercie mamy także pierogi prosto z patelni, naleśniki nie tylko na słodko ale także ze szpinakiem oraz bardzo lubiane przez naszych klientów placuszki z jabłkami w polewie śmietanowej lub placki ziemniaczane. Codziennie zapraszamy na śniadania: jajecznicę z patelni lub parówki z wody.

Preferujemy kuchnię domową z odrobiną włoskiego smaku.
Ponieważ jesteśmy bufetem uczelnianym, chcemy kontynuować tradycję „abonamentu na obiad” i zachęcamy do korzystania z tej formy zakupu wszystkich naszych klientów – oferujemy 10% zniżki przy zakupie 10 obiadów na 10 dni.

Zapraszamy do bistro na śniadanie i brunch oraz obiad i lunch!

  • Cena II dania z kompotem wynosi 10,50 zł.
  • Cena zupy 3,50 zł.
  • Krokiety z pieczarkami i serem – 3,5 zł
  • Ciabatta zapiekana z pomidorami i serem – 5,50 zł
  • tortilla z szynka i warzywami – 5,50 zł
  • Eskalopki z kurczaka w bagietce zapiekanej – 5,80 zł
  • Placuszki z jabłkami – 1 zł
  • Jogurty z muesli – 2,50 zł
Autor: Administrator Stron Internetowych

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę