Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Szczeciński Klub Kapitanów Żeglugi Wielkiej Członkowie

Na X Walnym Zebraniu Członków Szczecińskiego Klubu Kapitanów Żeglugi Wielkiej w dniu 13.05.2014 wybrano władze Klubu na kolejną cztero-letnią kadencję:

Rada Klubu:

  • kpt.ż.w. Krzysztof Pleskacz Przewodniczący
  • kpt.ż.w. Włodzimierz Grycner V-ce przewodniczący
  • kpt.ż.w. Aleksander Walczak V-ce przewodniczący
  • kpt.ż.w. Zbigniew Zaorski Sekretarz
  • kpt.ż.w. Andrzej Łebiński Skarbnik
  • kpt.ż.w. Mirosław Folta Członek
  • kpt.ż.w. Jerzy Hajduk Członek

Komisja Rewizyjna:

  • kpt.ż.w. Bogusław Fiuk Przewodniczący
  • kpt.ż.w. Franciszek Miedziński V-ce Przewodniczący
  • kpt.ż.w. Jerzy Niemiec Członek

Rzecznik prasowy:

  • kpt.ż.w. Józef Gawłowicz

Pełna lista członków Klubu Kapitanów według kolejności alfabetycznej:

Barański Janusz  
Bąk Andrzej  
Bocewicz Janusz  
Choiński Ryszard  
Chrostowski Stanisław  
Chynowski Zdzisław  
Czader Stanisław  
Czapp Wiktor  
Czapp Krzysztof  
Dziwota Tomasz  
Fiuk Bogusław Komisja Rewizyjna - Przewodniczący
Folta Mirosław Rada Klubu - Członek
Fryszkowski Bogusław  
Gawłowicz Józef  
Głodkowski Wiktor  
Grycner Włodzimierz Rada Klubu - V-ce przewodniczący
Hajduk Jerzy Rada Klubu - Członek
Jaroszek Tomasz  
Jasiński Lech  
Jawor Kazimierz  
Jeżowski Jacek  
Katkowski Lech  
Klimaszewski Wojciech  
Kochmański Józef  
Król Jan  
Kwiecińska Barbara  
Lewandowski Stefan  
Łebiński Andrzej Rada Klubu - Skarbnik
Marcewicz Paweł  
Michalak Andrzej  
Miedziński Franciszek Komisja Rewizyjna – V-ce przewodniczący
Mosiejczyk Jerzy  
Nastalczyk Edward  
Niemiec Jerzy Komisja Rewizyjna - Członek
Nosal Zbigniew  
Nowaczyński Roman  
Oczki Kazimierz  
Onuszko Adolf  
Pietrusiewicz Sławomir  
Pleskacz Krzysztof Rada Klubu - Przewodniczący
Popławski Waldemar  
Poniński Krzysztof  
Prűffer Marcin  
Robaczyk Andrzej  
Roszak Andrzej  
Sadłowski Michał  
Sadowski Tadeusz  
Sak Zbigniew  
Salmonowicz Wiesław  
Siwek Jan  
Stanek Julian  
Szlosser Zbigniew  
Tarka Krzysztof  
Tijewski Gustaw  
Walczak Aleksander Rada Klubu - V-ce przewodniczący
Walczak Ryszard  
Wyszyński Zdzisław  
Zaorski Zbigniew Rada Klubu - Sekretarz
Zdrowski Zbigniew  
Zduniak Wiesław  
Żmudziński Leszek  

 

Członkowie honorowi:

 

Flis Stanisław
Karger Ryszard
Marszałek Elżbieta
Stopyra Jan
Szadokierski Witold
Autor: Administrator Stron Internetowych

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę