Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Centrum Projektów i Innowacji Aktualności

17.03.2021

Otwarto nabór w programie M.ERA-NET dot. nowoczesnych materiałów

Otwarto nabór projektów w ramach programu M-ERA.NET 3, w ramach którego możliwe jest finansowanie badań obejmujących zagadnienia z zakresu technologii materiałowych. Nabór projektów jest dwuetapowy, wymaga zawiązania międzynarodowego konsorcjum. Wśród wspieranych tematów znajdują się: kompozyty wysokiej jakości czy materiały funkcjonalne
17.03.2021

Zapowiedź konkursu w Regionalnym Programie Operacyjnym WZP

Od 1 do 30 kwietnia potrwa nabór wniosków w poddziałaniu 1.1 Projekty badawczo- rozwojowe przedsiębiorstw w Regionalnym Programie Operacyjnym WZ. Uczelnia może wziąć udział w takim projekcie jako partner lub podwykonawca prac B+R. Dofinansowanie jest przeznaczone na projekty ukierunkowane na wdrożenie wyników prac B+R w działalności gospodarczej przedsiębiorstwa.
02.03.2021

Spotkania informacyjne programu INTERREG

Wydarzenie to odbędzie się w dniu 30 marca w godzinach 10.00 do 12.45 w formule on-line. Spotkanie będzie poświęcone programom: Interreg Europa Środkowa, Interreg Region Morza Bałtyckiego oraz Interreg Europa, zarówno doświadczeniom z realizacji projektów w latach 2014- 2020 jak i zapowiedziom dot. konkursów w nowej perspektywie finansowej.
01.03.2021

Konkurs na Innowacje Społeczne w Kształceniu - POPOJUTRZE 2.0

Ogłoszony został nabór wniosków na Innowacje Społeczne w Kształceniu w ramach projektu POPOJUTRZE 2.0. Uzyskać można grant w wysokości ok. 60 tys zł na rozwinięcie pomysłu na innowację społeczną oraz wsparcie w procesie inkubacji rozwiązania.
18.02.2021

Konkurs Szybka ścieżka 1.1.1/2021 ogłoszony

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło dodatkowy konkurs w Programie Operacyjnym Inteligentny Rozwój, Poddziałanie 1.1.1/2021 Szybka ścieżka.
11.02.2021

Zapowiedź konkursu M.ERA-NET dotyczącego nowoczesnych materiałów

15 marca 2021 r. zostanie otwarty nabór wniosków w międzynarodowym konkursie w ramach programu M-ERA.NET, w ramach którego możliwe jest finansowanie badań obejmujących zagadnienia z zakresu technologii materiałowych. Wśród wspieranych tematów znajdują się: kompozyty wysokiej jakości czy materiały funkcjonalne.
02.02.2021

Nabór wniosków w ramach instrumentu wspierania projektów Rady Państw Morza Bałtyckiego

Od 15 lutego do 31 marca będzie możliwość składania wniosków w ramach instrumentu RPMB na projekty w ramach współpracy, które będą poświęcone innowacyjnym rozwiązaniom wzmacniającym odporność poprzez promowanie włączenia społecznego i ochronę najbardziej wrażliwych grup społecznych w Regionie Morza Bałtyckiego w okresie kryzysu.
27.01.2021

Zatrudnimy specjalistę ds. finansowych w projektach

Centrum Projektów i Innowacji prowadzi rekrutację na stanowisko specjalisty ds. finansowych w projektach.
20.01.2021

Konkurs na projekty B+R we współpracy z Japonią i grupą V4

Otwarto nabór na międzynarodowe projekty badawcze i badawczo-rozwojowe realizowane we współpracy z Japonią oraz krajami z Grupy Wyszechradzkiej
19.01.2021

Konkurs PARP - Badania na rynek

Trwa nabór projektów w ramach konkursu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) w ramach konkursu BADANIA NA RYNEK.

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę