Ustawienia dostępności

Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Informujemy, że dla studentów AMS uruchomiliśmy zdalny dostęp do naukowych baz danych dostępnych dotychczas jedynie w sieci uczelnianej. Dostęp do Baz w sieci AMS można uzyskać z komputerów domowych. Wejście oraz instrukcja logowania dostępne są ze strony głównej BG AMS w zakładce:

Zdalny dostęp do baz danych dla studentów.

Po zalogowaniu do zdalnego pulpitu możemy korzystać z następujących baz: Access Engineering, EBSCOhost, IEEE Xplore, Knovel (Elsevier), Science Direct (Elsevier), Science on-line, Springer, Taylor & Francis, Wiley Online Library.
Bazy można przeszukiwać osobno (klikając w ikonę odpowiedniej bazy) lub wszystkie jednocześnie korzystając z multiwyszukiwarki EBSCO Discovery Service.

*****
Przypominamy również, że z komputerów domowych można korzystać także z Baz na hasło. W tym celu należy wysłać prośbę o login i hasło z poczty uczelnianej na adres: infnauk@am.szczecin.pl

Pliki do pobrania:

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę