Ustawienia dostępności

Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Unia Europejska

W imieniu wydawnictwa McGraw-Hill oraz firmy ABE-IPS zapraszamy na szkolenie w języku angielskim z platformy AccessEngineering, które odbędzie się w 10 czerwca w godzinach 13:30–14:30.

Podczas szkolenia zaprezentujemy:

•Programy nauczania i ulepszone wyszukiwanie w celu znalezienia odpowiednich treści.
•Trwałe adresy URL do udostępniania treści uczniom.
•Opcje filtrowania służące do odszukania poszczególnych problemów inżynieryjnych oraz zawężenia rezultatów do określonych typów treści naukowych.
•Aktywne zasoby edukacyjne, projekty wizualizacji właściwości materiałów i kalkulatory arkuszy kalkulacyjnych.
•Ponad 700 podręczników i 1000 filmów instruktażowych pokrywających wszystkie specjalności inżynierskie.
•Dodatkowe wsparcie dla studentów poprzez samouczki wideo i przewodniki po rozwiązaniach

Rejestracja na szkolenie

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę