Ustawienia dostępności

Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Akademia Morska w Szczecinie

Biblioteka Aktualności biblioteki

25.02.2021

Godziny otwarcia Biblioteki

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek - Biblioteka czynna 8.30-15.00

środa - Biblioteka czynna 9.00-17.00

Użytkownicy chcący skorzystać z usług Wypożyczalni i Czytelń zobowiązani są do
bezwzględnego przestrzegania zasad bezpieczeństwa.

Funkcjonowanie_Bibliotek_uczelnianych_w_trakcie_epidemii_COVID19.pdf

12.02.2021

Szkolenie z otwartych zasobów edukacyjnych

Zachęcamy do udziału szkoleniu online Rentgen Otwartych Zasobów

Termin: 1 - 5 marca 2021 r.
Cel szkolenia: przybliżenie tematyki otwartych zasobów edukacyjnych

Organizator: Centrum e-Learningu AGH
Szczegółowe informacje: tutaj
Zapisy na szkolenie: tutaj
31.01.2021

Webinaria Elsevier 2021 r.

Elsevier zaprasza na cykl szkoleń z baz naukowych (ScienceDirect, Scopus, Funding, Expert Lookup, SciVal, Mendeley, Research Data Management, Digital Commons, Pure, Reaxys), które odbędą się w języku polskim i angielskim.

więcej informacji "Szkolenia Elsevier",
05.01.2021

IBC Code, ESP Code, Locje

IBC Code - Międzynarodowy kodeks budowy i wyposażenia statków przewożących niebezpieczne chemikalia luzem

ESP Code - Międzynarodowy kodeks wprowadzenia programu rozszerzonych przeglądów na masowcach i zbiornikowcach

Locje:   ● NP 18 ● NP 19 ● NP 20 ● NP 22 ● NP 27 ● NP 28 ● NP 37 ● NP 40 ● NP 45 ● NP 46 ● NP 48 ● NP 49 ● NP 52 ● NP 54 ● NP 55 ● NP 56 ● NP 57A ● NP 57B ● NP 58A ● NP 58B ● NP 66A ● NP 66B ● NP 67

Zapraszamy do korzystania w Czytelni Multimedialnej pok. 505
18.12.2020

Portale internetowe

Zapraszamy do odwiedzenia internetowych witryn Platforma Przemysłu Przyszłości oraz GOZ w Praktyce
12.11.2020

Publikacje PRS

Przypominamy, że Polski Rejestr Statków udostępnia wybrane publikacje na www.prs.pl
Na stronie m. in.: Zachęcamy do korzystania.
11.11.2020

Federacja Bibliotek Cyfrowych

Zachęcamy do korzystania z serwisu, który gromadzi, przetwarza i udostępnia w wygodny i łatwy sposób, informacje o zbiorach on-line, zdigitalizowanych przez polskie instytucje nauki i kultury. Serwis efektywnie i precyzyjnie przeszukuje bazy bibliotek cyfrowych w Polsce.

Federacja Bibliotek Cyfrowych

Źródła elektroniczne

Zachęcamy do korzystania z:

-Bazy JoVE- recenzowanych czasopism w formie video-artykułów w dziedzinie nauk przyrodniczych, ścisłych oraz medycznych.Materiały tekstowe można pobrać w formie plików PDF.

-Otwartych Zasobów Edukacyjnych -zestaw agregatorów, portali, narzędzi do zdalnego nauczania na poziomie akademickim.

-IntechOpen- serwisu wydawcy książek w Otwartym Dostępie (Open Access). Udostępniono 2222 tytuły książek z dziedziny nauk ścisłych, inżynierii i technologii; 829 tytuły z nauk przyrodniczych; 1482 z nauk o zdrowiu i 193 z nauk społecznych i humanistyki.

Dostęp do baz

Informujemy, że do poniższych baz można uzyskać dostęp z komputerów domowych.

-EBSCOhost
-Equip4ship
-Findaport
-IMO-Vega Database