Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu

Studium Nauki Języków Obcych oraz Dział ds. Obcokrajowców i Wymiany Międzynarodowej informuje, iż został przedłużony termin rekrutacji na bezpłatny kurs języka angielskiego dla nauczycieli akademickich do 5.03.2015r.
Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Uniwersytetu Szczecińskiego sp. z o.o. realizujące w partnerstwie z Uniwersytetem Szczecińskim oraz Uniwersytetem w St. Gallen (Szwajcaria)Uniwersytetem Duisburg-Essen (Niemcy) i UniversitatAutònoma de Barcelona (Hiszpania) innowacyjny projekt w ramach Działania 8.1 "Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie" nt. "Innowacyjna metoda nauczania szansą wzmocnienia współpracy przedsiębiorców z sektorem nauki", zaprasza do udziału w seminarium upowszechniająco-informującym, które odbędzie się w dniu 4 marca 2015 r. na Akademii Morskiej, Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu, ul. Szczerbcowa 4, Sala nr 6.
Rusza rekrutacja do projektu „KARIERA INŻYNIERA” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Miło jest nam poinformować, że Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu Akademii Morskiej zawarł umowę o Patronat Edukacyjny z Zespołem Szkół nr 8 im. St. Staszica w Szczecinie.
Kierownik projektu MELES zaprasza do udziału w Szkole Letniej na greckiej wyspie Chios.