w Obiekcie Dydaktycznym, ul. H. Pobożnego 11
wymiar 0,5 etatu (2 osoby)

Wymagania:

  • zaangażowanie w pracę,
  • wykształcenie podstawowe (mile widziane średnie zawodowe),
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole.

Gwarantujemy:

  • umowę o pracę,
  • elastyczny harmonogram dyżurów,
  • pracę w miłej atmosferze.

Zadania:

  • ochrona mienia znajdującego się w obiekcie,
  • wydawanie kluczy upoważnionym osobom,
  • kontrola osób wchodzących i przebywających w obiekcie,
  • obserwacja monitoringu,
  • pełnienie służb zgodnie z harmonogramem.

Wymagane dokumenty:

  • CV.

Z dopiskiem: „Praca: Starszy strażnik ochrony mienia AM”. Oferty można składać także osobiście w SDM Pasat, ul. Starzyńskiego 9, pokój nr 200 (tel. 091 48 09 609).
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

w obiekcie: Pływalnia, ul. Starzyńskiego 9a

Wymagania:

  • aktualne uprawnienia Ratownika Wodnego zgodne z obowiązującymi przepisami,
  • uprawnienia Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy,
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

Zadania:

  • pełnienie dyżuru ratownika wodnego na wyznaczonym stanowisku zgodnie
    z harmonogramem pracy ratowników,
  • udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej,
  • prowadzenie ewidencji zużytych środków medycznych,
  • bieżące prowadzenie Dziennika Pracy Ratownika,
  • prowadzenie Dziennika Punktu Sanitarnego,
  • wykonywanie czynności związanych z utrzymaniem sanitarnym basenu,
  • przygotowanie basenu do zawodów i imprez pływackich.

  • CV,
  • kopia dokumentów (skan)  potwierdzających posiadane kwalifikacje.

z dopiskiem; „Praca - ratownik Pływalnia AM”.

Oferty można składać także osobiście w obiekcie Pływalni, pokój nr 4 (tel. 91-4809762). Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.