Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu

W dniach 01-04 grudnia 2014 roku w Zakopanem odbyła się XVIII Międzynarodowa Konferencja Naukowa Komputerowe Systemy Wspomagania Nauki, Przemysłu i Transportu „TRANSCOMP 2014” pod patronatem JM Rektora Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu prof. dr hab. inż. Zbigniewa Łukasiaka.
W poniedziałek 08.12.2014r. studenci i wykładowcy Wydziału Inżynieryjno Ekonomicznego Transportu odwiedzili jeden z największych i najnowocześniejszych europejskich portów morskich dla ładunków skonteneryzowanych i masowych w Hamburgu. 
W środę 03.12.2014 roku przedstawiciele Studenckiego Koła Naukowego Innowatora "Ordo ex Chao" odwiedzili Hasso-Plattner-Institut School of Design Thinking na Universität Potsdam (d-school).

Biuro Karier Akademii Morskiej w Szczecinie serdecznie zaprasza na spotkanie dotyczące nowego programu stażowego „Akademia Sourcingu" w zakładzie Hiab firmy Cargotec Poland!"

Studenckie Koło Naukowe Innowatora "Ordo ex Chao"
(http://ordoexchao.am.szczecin.pl/), działające na Akademii Morskiej w Szczecinie serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do uczestnictwa studentów i doktorantów.