Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
PL EN RUS
 

Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu

Studenckie Koło Naukowe Innowatora "Ordo ex Chao" realizuje aktualnie zaaprobowany przez Kanclerza AM Projekt Energetyczny ukierunkowany na opracowanie rozwiązań, które pozwolą na zwiększenie oszczędności energii elektrycznej w Akademikach AM.

Czytaj więcej...

W dniach 19-21 maja w Szczecinie odbywała się międzynarodowa konferencja naukowa Green Cities 2014- Green Logistics for Greener Cities. Była ona poświęcona logistyce miejskiej, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień dotyczących ochrony środowiska i ograniczania negatywnego oddziaływania miejskiego transportu towarowego na otoczenie.

Czytaj więcej...

22 maja na Wydziale Inżynieryjno-Ekonomicznym Transportu miał miejsce Dzień Zrównoważonego Rozwoju Transportu. Jego celem było zapoznanie studentów z podstawowymi zagadnieniami dotyczącymi idei zrównoważonego rozwoju oraz uświadomienie potrzeby podejmowania działań w tym zakresie.

Czytaj więcej...

20 maja 2014r odbyły się obrady Jury, w których uczestniczyli przedstawiciele współorganizatorów oraz Akademii Morskiej.

Czytaj więcej...

Z głębokim żalem zawiadamiam, że 17.05.2014 r. odszedł od nas na zawsze były pracownik WI-ET, Dyrektor Instytutu Inżynierii Transportu

Prof. AM dr hab. inż. Adam Łozowicki

Pogrzeb odbędzie się 22 maja br.(czwartek) o godz.12.00 na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie. Wyrazy szczerego współczucia wszystkim bliskim
Dziekan WI-ET i współpracownicy
Uwaga Studenci! W imieniu studenckiego Koła Naukowego Logistyki i Transportu działającego przy WI-ET oraz opiekuna Koła – mgr inż. Krystiana Pietrzaka, zapraszamy wszystkich do aktywnego udziału w kolejnym ogólnopolskim akademickim turnieju internetowym TransEdu.

Czytaj więcej...

Temat zdjęć: "Morski Szczecin w obiektywie studentów AM".
Wyślij zdjęcia e-mailem wraz z formularzem zgłoszeniowym lub nagraj na płycie i przynieś wraz z formularzem do Biura Karier pokój 34 (Wały Chrobrego).

Czytaj więcej...

W dniu 07.05.2014 Akademia Morska w Szczecinie podpisała Porozumienie o wzajemnej współpracy z Mondi Szczecin Sp. z o.o. 

Czytaj więcej...

Chciałbyś mieć kino domowe, nowego notebooka a może przydałby się dysk zewnętrzny albo nowy sprzęt muzyczny ?:) Chcesz? To do dzieła!!! weź udział w VI Konkursie Fotograficznym Biura Karier AM na Wasze zdjęcia czekamy tylko do 14 maja 2014r. temat: „ Morski Szczecin w obiektywie studentów AM”.

Jeżeli jesteś studentem AM wejdź na stronę  http://www.biurokarier.am.szczecin.pl/fotograficzny.html i poznaj szczegóły konkursu

Czytaj więcej...

Zanim zakwitną kasztany i uczniowie zasiądą do maturalnych ławek przedstawiciele  Akademii Morskiej, na czele z dr hab. inż. Zofią Jóźwiak, prof. nadzw. AM, Dziekan WIET, odwiedzili Zespół Szkół Morskich w Kołobrzegu.

Czytaj więcej...

I would like to invite you to attend the scientific seminar:
System transformations in Poland after June 1989 and their impact on Poland’s economy
which will be presented by Prof. Ignacy Chrzanowski
on April 2, 2014,
time: 11.45 to 12.30, room 6, Szczerbcowa.

Czytaj więcej...

Biuro Karier w ramach VI Konkursu Fotograficznego pt. „Morski Szczecin w obiektywie studentów AM” zaprasza na warsztat pt. „Jak zrobić dobre zdjęcie?" - spotkanie poprowadzi - Dariusz Gorajski - fotoreporter Kuriera Szczecińskiego

Czytaj więcej...

CTTM zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące największego programu finansowania badań w UE – Horyzontu 2020. Podczas spotkania informacyjnego nakierowanego na branże morską uczestnicy zostaną wprowadzeni w ogólne zasady uczestnictwa, dokumentację konkursową jak również dowiedzą się na jakie obszary tematyczne będzie kładziony nacisk w najbliższym okresie finansowania.

Czytaj więcej...

Akademia Morska w Szczecinie
ul. Wały Chrobrego 1-2
70-500 Szczecin
centrala 91-48-09-400
e-mail: am@am.szczecin.pl
Copyright © 2006-2012 Maritime University of Szczecin
wykonanie bp8.pl