Ta strona używa plików cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
PL EN RUS
 

Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu

Studenckie Koło Naukowe Innowatora "Ordo ex Chao" w dn. 22.10.2014 zorganizowało kolejny warsztat zatytułowany CHALLANGE your DESIGN THINKING podczas ogólnopolskiego festiwalu Design Thinking Week 2014.

Czytaj więcej...

W dn. 21 października w Sali Tradycji Akademii Morskiej w Szczecinie Studenckie Koło Naukowe Innowatora "Ordo ex Chao" zrealizowało I Warsztat zatytułowany CHALLANGE your DESIGN THINKING podczas ogólnopolskiego festiwalu Design Thinking Week 2014.

Czytaj więcej...

Rusza pierwsza edycja ogólnopolskiej inicjatywy Design Thinking Week, której patronat objęła Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego prof. Lena Kolarska-Bobińska. Akademia Morska w Szczecinie także bierze udział i zaprasza do uczestnictwa w warsztatach kreatywności.

Czytaj więcej...

W miniony weekend, w sobotę 04 października odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego dla studentów niestacjonarnych WIET. W tym roku naukę rozpoczęło blisko 100 studentów niestacjonarnych na studiach pierwszego i drugiego stopnia. Studenci będą realizowali nowe programy studiów dostosowane do potrzeb rynku pracy. Nowością są zajęcia wychowania fizycznego na studiach inżynierskich a także poszerzony wachlarz przedmiotów specjalistycznych do wyboru.

Czytaj więcej...

Studenckie Koło Naukowe Innowatora "Ordo ex Chao" realizuje aktualnie zaaprobowany przez Kanclerza AM Projekt Energetyczny ukierunkowany na opracowanie rozwiązań, które pozwolą na zwiększenie oszczędności energii elektrycznej w Akademikach AM.

Czytaj więcej...

W dniach 19-21 maja w Szczecinie odbywała się międzynarodowa konferencja naukowa Green Cities 2014- Green Logistics for Greener Cities. Była ona poświęcona logistyce miejskiej, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień dotyczących ochrony środowiska i ograniczania negatywnego oddziaływania miejskiego transportu towarowego na otoczenie.

Czytaj więcej...

22 maja na Wydziale Inżynieryjno-Ekonomicznym Transportu miał miejsce Dzień Zrównoważonego Rozwoju Transportu. Jego celem było zapoznanie studentów z podstawowymi zagadnieniami dotyczącymi idei zrównoważonego rozwoju oraz uświadomienie potrzeby podejmowania działań w tym zakresie.

Czytaj więcej...

20 maja 2014r odbyły się obrady Jury, w których uczestniczyli przedstawiciele współorganizatorów oraz Akademii Morskiej.

Czytaj więcej...

Z głębokim żalem zawiadamiam, że 17.05.2014 r. odszedł od nas na zawsze były pracownik WI-ET, Dyrektor Instytutu Inżynierii Transportu

Prof. AM dr hab. inż. Adam Łozowicki

Pogrzeb odbędzie się 22 maja br.(czwartek) o godz.12.00 na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie. Wyrazy szczerego współczucia wszystkim bliskim
Dziekan WI-ET i współpracownicy
Uwaga Studenci! W imieniu studenckiego Koła Naukowego Logistyki i Transportu działającego przy WI-ET oraz opiekuna Koła – mgr inż. Krystiana Pietrzaka, zapraszamy wszystkich do aktywnego udziału w kolejnym ogólnopolskim akademickim turnieju internetowym TransEdu.

Czytaj więcej...

Temat zdjęć: "Morski Szczecin w obiektywie studentów AM".
Wyślij zdjęcia e-mailem wraz z formularzem zgłoszeniowym lub nagraj na płycie i przynieś wraz z formularzem do Biura Karier pokój 34 (Wały Chrobrego).

Czytaj więcej...

W dniu 07.05.2014 Akademia Morska w Szczecinie podpisała Porozumienie o wzajemnej współpracy z Mondi Szczecin Sp. z o.o. 

Czytaj więcej...

Chciałbyś mieć kino domowe, nowego notebooka a może przydałby się dysk zewnętrzny albo nowy sprzęt muzyczny ?:) Chcesz? To do dzieła!!! weź udział w VI Konkursie Fotograficznym Biura Karier AM na Wasze zdjęcia czekamy tylko do 14 maja 2014r. temat: „ Morski Szczecin w obiektywie studentów AM”.

Jeżeli jesteś studentem AM wejdź na stronę  http://www.biurokarier.am.szczecin.pl/fotograficzny.html i poznaj szczegóły konkursu

Czytaj więcej...

Zanim zakwitną kasztany i uczniowie zasiądą do maturalnych ławek przedstawiciele  Akademii Morskiej, na czele z dr hab. inż. Zofią Jóźwiak, prof. nadzw. AM, Dziekan WIET, odwiedzili Zespół Szkół Morskich w Kołobrzegu.

Czytaj więcej...

I would like to invite you to attend the scientific seminar:
System transformations in Poland after June 1989 and their impact on Poland’s economy
which will be presented by Prof. Ignacy Chrzanowski
on April 2, 2014,
time: 11.45 to 12.30, room 6, Szczerbcowa.

Czytaj więcej...

Akademia Morska w Szczecinie
ul. Wały Chrobrego 1-2
70-500 Szczecin
centrala 91-48-09-400
e-mail: am@am.szczecin.pl
Copyright © 2006-2012 Maritime University of Szczecin
wykonanie bp8.pl