Uczelnia z przyszłością

Akademia Morska w Szczecinie kształci profesjonalistów, znajdujących z powodzeniem pracę na morzu i lądzie. Nasi absolwenci to osoby doskonale przygotowane do wymogów rynku pracy..
dla Kandydatów na studia

Aktualności

Aktualności

Bezpłatny Kurs Języka Angielskiego

Studium Nauki Języków Obcych oraz Dział ds. Obcokrajowców i Wymi...

OSTATNIA SZANSA NA STAŻ W RAMACH PROJEKTU MARINE POWER

W ramach realizacji projektu „Marine Power – Podniesienie jakości k...

I Międzywydziałowy Konkurs na Prezentację Multimedialną w Języku Obcym

I Międzywydziałowy Konkurs na Prezentację Multimedialną w Języku Obcym orga...
przejdź do działu aktualności

Akademia Morska w Szczecinie

O uczelni
Akademia Morska w Szczecinie jest kontynuatorką tradycji edukacji morskiej, istniejących od 1947 roku szkół morskich w Szczecinie
Badania naukowe
Akademia Morska w Szczecinie jest jedną z nielicznych jednostek naukowo-badawczych w Polsce, która posiada potencjał merytoryczny do prowadzenia badań..
Ośrodki szkoleniowe
Akademia Morska w Szczecinie posiada certyfikaty Uznania Morskich Jednostek Edukacyjnych w zakresie zgodności procesu kształcenia z wymaganiami Konwencji STCW
Sportowa uczelnia
Akademicki Związek Sortowy posiada kilkanaście sekcji sportowych w których możesz rozwijać swoje zamiłowania.
Campus uczelniany
Campus zlokalizowany jest wśród drzew i zieleni Parku Żeromskiego, niedaleko głównego węzła komunikacyjnego przy Placu Rodła, skąd szybko można się dostać w każde miejsce Szczecina.
Horyzont 2020
Horyzont 2020 to największy w historii program finansowania badań naukowych i innowacji w Unii Europejskiej...

Dla kandydatów na studia

Uczelnia z przyszłością
Akademia Morska w Szczecinie jest uczelnią cywilną, która kształci profesjonalistów znajdujących z powodzeniem pracę na morzu i lądzie.
Kariera i zarobki
Absolwenci mają jasno określoną i pewną drogę awansu zawodowego. Pierwsza praca po studiach to zarobki w wysokości ponad 1000 euro ..
To łatwiejsze niż myślisz!
Nabór na uczelnię odbywa się według bardzo prostych zasad. Wystarczy zdać egzamin maturalny i złożyć odpowiednie dokumenty ...
Stać Cię na studia
Nasi studenci nie muszą obawiać się, że koszty utrzymania będą dla nich zbyt wysokie. Akademia Morska w Szczecinie ma rozbudowany system ...
Wysoki poziom kształcenia
Program kształcenia dostosowany jest do współczesnych warunków eksploatacji floty. Umożliwia to nowoczesna baza dydaktyczna ...
Nie samą nauką się żyje...
Studia to nie tylko sama nauka i zajęcia programowe. Z nami możesz rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności. Koła naukowe pozwa­lają ...

Dla biznesu

CENTRUM INNOWACJI
Głównym zadaniem Centrum Innowacji jest pomoc we wdrażaniu wyników badań naukowych, prac rozwojowych oraz w konsekwencji wynalazków powstałych na Akademii Morskiej w Szczecinie.
LABORATORIUM ZIELONA ENERGETYKA
Oferujemy Państwu możliwość komercyjnego wykorzystania Laboratorium Zielona Energetyka (LZE) oraz realizację prac badawczych w obszarze prowadzenia badań nad jakością energii produkowanej ze źródeł odnawialnych.
WYNALAZKI AKADEMII MORSKIEJ
Zachęcamy do zapoznania się z portfolio wynalazków. Jesteśmy otwarci na rozmowę w zakresie formy inwestowania w technologie.
USŁUGI BADAWCZE
Proponujemy przegląd naszych możliwości w specjalnie opracowanej Bazie Ofert Technologicznych.
WSPÓLNE PROJEKTY
Zachęcamy do realizacji wspólnych projektów z programów unijnych przewidujących dofinansowanie dla firm i ich potrzeb badawczo-rozwojowych, a także projektów opartych o technologie Akademii Morskiej w Szczecinie. Lista dotychczas zrealizowanych projektów znajduje się tutaj.
SZKOLENIA ORAZ DORADZTWO
Oferujemy Państwu doradztwo oraz szkolenia w zakresie szeroko rozumianego transferu technologii z nauki do gospodarki. Mamy dostęp do wysoko wykwalifikowanej kadry ekspertów na poziomie krajowym oraz międzynarodowym.