Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu

W dniach 12-14 maja 2015 roku, w Białymstoku, odbyło się kolejne spotkanie partnerów projektu. Najważniejszym celem tej kolejnej wizyty w lokalnym ośrodku akademickim partnera – Politechniki Białostockiej, było dopracowanie pierwszej wersji programu nauczania przedmiotu przedsiębiorczość oraz ustalenie metod i form realizacji zajęć przeprowadzonych w ramach szkoły letniej, która odbędzie się w lipcu, w Grecji, na wyspie Chios.
8 czerwca w Sali Senatu w godz. 10.00-12.30 odbędzie się szkolenie pn. „Współpraca B+R z polskimi firmami z wykorzystaniem środków z UE”. Zgłoszenia (imię, nazwisko, instytut) prosimy przesyłać na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. do 4 czerwca br.
Zapraszamy.
Spółka Sup4Nav założona przez zespół twórców z Wydziału Nawigacyjnego do wdrożenia wynalazku Navdec na podstawie udzielonej przez AM licencji znalazła się pośród 5 beneficjentów z Polski w ostatnim naborze wniosków w konkursie SME Instrument - faza I. Komisja Europejska otrzymała 1569 wniosków do oceny, z których 251 wniosków osiągnęło wymagany pułap punktowy, a 60,1% z nich otrzyma finansowanie.
Znów mamy szansę wypromować potencjał wynalazczy naszej uczelni w całym kraju. Wynalazek prof. Bolesława Kuźniewskiego pn. „Podwodny zespół prądotwórczy oraz sposób posadowienia w morskiej toni wodnej" bierze udział w finale konkursu Gazety Prawnej Eureka! DGP – Odkrywamy polskie wynalazki. Właśnie rozpoczęło się głosowanie internautów. Zachęcamy wszystkich do głosowania na nasz wynalazek.
Tylko do 14 maja 2015 r. można nadsyłać zdjęcia na konkurs fotograficzny Biura Karier pt. "Woda, ogień, ziemia, powietrze- cztery żywioły, różne oblicza".