Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny Transportu

Studenci WIET, specjalności Eksploatacja Portów i Floty Morskiej, w ramach zajęć ćwiczeniowych z przedmiotu Eksploatacja Techniczna portów Morskich uczestniczyli w wizycie edukacyjnej w porcie.
W miniony weekend odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego dla studentów studiów niestacjonarnych WIET. Inauguracja szczególna, albowiem są to studenci drugiego już naboru w bieżącym roku akademickim.
MNiSW ogłasza nabór do konkursu w ramach ostatniej edycji programu stażowo-szkoleniowego „Top 500 Innovators”. Nagrodą jest 9-tygodniowy pobyt stażowo-szkoleniowy na najlepszych uczelniach świata. MNiSW poszukuje 180 osób, które nagrodzi wyjazdem w okresie lipiec-listopad br.
Zapraszamy wszystkich studentów Akademii Morskiej w Szczecinie do udziału w kolejnym Konkursie Fotograficznym organizowanym przez Biuro Karier AM. Tematem tegorocznej VII już edycji jest: „Woda, ogień, ziemia, powietrze- cztery żywioły, różne oblicza".
Tegoroczna edycja rejsu dla Studentów WIET ma nową formę. Płynąć może każdy, zarówno wzorcowy student jak i przykładny nygus. Co musi zrobić Student, aby popłynąć? Należy wysłać zgłoszenie ze wskazaniem kategorii i uzasadnieniem dlaczego Ty na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. do dnia 15 kwietnia.