Prezentujemy kolejny numer najświeższych informacji dla branży morskiej z zakresu konkursów na projekty i programów finansowania, szkoleń i konferencji, komercjalizacji i zmian zachodzących w sektorze nauki, a także podsumowujący wydarzenia w naszej uczelni.
Dział ds. Obcokrajowców i Wymiany Międzynarodowej ma przyjemność zaprezentować wiosenny numer „Z nami w Świat…”, czyli aktualne międzynarodowe oferty nauki i pracy dla studentów Akademii Morskiej w Szczecinie.
Ponad 50 osób wzięło udział w inauguracji akcji „Akademickie Pijawki”, zainicjowanej przez studentów Akademii Morskiej w Szczecinie.
Zapraszamy do odwiedzenia stoisk Akademii Morskiej w Szczecinie na targach edukacyjnych i zapoznania się z naszą ofertą.
Koło Naukowe Marketingu i PR – The Butterfly Effect zaprasza do udziału w akcji oddawania krwi – 13 marca od 9:00 w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa w Szczecinie.
Wszystkich studentów zapraszamy na spotkanie z organizatorami szczecińskiego finału regat The Tall Ships Races – w czwartek, 9 marca o godz. 11:25 sali nr 19 (na parterze gmachu Akademii Morskiej w Szczecinie, przy Wałach Chrobrego).

Zastanawiasz się  gdzie realizować praktyki studenckie? Nie masz planów na wakacje?  Chcesz spędzić semestr studiów za granicą? Chcesz wiedzieć więcej nt. więcej nt. programu ERASMUS+? Nie wiesz ile wyniesie stypendium?

Studium Nauki Języków Obcych serdecznie zaprasza wszystkich studentów Akademii Morskiej oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w konkursie językowym „ Morskie inspiracje – od Szczecina do Bałtyku”.

Prawie 2,5 mln zł wynosi budżet projektu, jakie otrzymało konsorcjum Centrum Transferu Technologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie oraz Centrum Innowacji Akademii Morskiej Sp. z o.o. na 2-letnie wsparcie badań naukowych i prac rozwojowych, w szczególności w zakresie komercjalizacji ich wyników. Środki te pochodzić będą z programu „Inkubator Innowacyjności+”, wdrażanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Wszystkich chętnych zapraszamy na spotkanie 27 lutego o 17:30 do Akademii Morskiej w Szczecinie przy ul. Szczerbcowej 4 - sala 5-6. Zajęcia będziemy prowadzić dwa razy w tygodniu, po dwie godziny, do wyboru będą cztery grupy.
8 marca w Sali Senatu AM w godz. 9.30-11.30 odbędzie się szkolenie z ochrony i zarządzania własnością intelektualną.