Dział ds. Obcokrajowców i Wymiany Międzynarodowej ma przyjemność zaprezentować ostatni przed wakacjami numer „Z nami w Świat…”, czyli aktualne międzynarodowe oferty nauki i pracy dla studentów Akademii Morskiej w Szczecinie. Życzymy Wam wspaniałych, niezapomnianych wakacyjnych mobilności, ciekawych i inspirujących doświadczeń i kontaktów. Zapraszamy do współpracy w nowym roku akademickim.

Dobiegły końca Światowe Dni Morza: święto morskie Narodów Zjednoczonych. Tegoroczne obchody odbyły się w Szczecinie pod hasłem IMO70: Nasze dziedzictwo – Lepsza żegluga dla lepszej przyszłości.

Program „Dom dla studenta” realizowany jest od 4 lat przez profesjonalnego i wiarygodnego partnera – spółkę Szczecińskie TBS mającą ponad 20 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Program realizowany jest w porozumieniu z Miastem Szczecin, które jest 100% udziałowcem w Spółce.

Tradycyjnie pod koniec roku akademickiego Klub Uczelniany AZS  zorganizował spotkanie najlepszych studentów, którzy odbierali listy gratulacyjne i nagrody za osiągnięcia sportowe na arenie lokalnej i ogólnopolskiej.

Mieszkańcy Szczecina spotkają nas na Łasztowni podczas Światowych Dni Morza - co pokażemy?

W dniach 5 – 8 czerwca w Wilkasach odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Żeglarstwie.

W dniu 29.05 w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej im. Bohaterów Westerplatte w Kędzierzynie-Koźlu odbyło się rozpoczęcie sezonu nawigacyjnego.

Poprzez eksperymenty i naukowe doświadczenia wkroczą w świat oceanografii, nawigacji, fizyki i żeglarstwa. W roku szkolnym 2018/19 zachodniopomorskie dzieci czeka nie lada atrakcja.
Szczecin, jak co roku świętować będzie w ten weekend Dni Morza - do miasta przypłyną żaglowce i statki z całego świata, a tereny nad Odrą staną się mekką dla turystów, żeglarzy i entuzjastów portowych miejskich atrakcji.
Szanowni Państwo,
Dział ds. Obcokrajowców i Wymiany Międzynarodowej informuje, iż uruchomiona została rekrutacja na wyjazdy pracowników w ramach programu ERASMUS+ w roku akademickim 2018/19.
Po raz 21 z rzędu nasi wioślarze okazali się zwycięzcami Szczecińskiej Ligi Wioślarskiej.
Prezentujemy kolejny numer najświeższych informacji dla branży morskiej z zakresu konkursów na projekty i programów finansowania, szkoleń i konferencji, komercjalizacji i zmian zachodzących w sektorze nauki, a także podsumowujący wydarzenia w naszej uczelni.
W poniedziałek, 4 czerwca oficjalnie przypieczętowaliśmy początek ważnej dla nas współpracy – między Wydziałem Inżynieryjno-Ekonomicznym Transportu Akademii Morskiej w Szczecinie a Komendą Wojewódzką Policji.
Grant na wsparcie komercjalizacji wyników B+R. Trzeci i ostatni nabór potrwa dwa tygodnie – od 28 maja do 11 czerwca godz.: 10:00.