w SDM Pasat,  ul. Starzyńskiego 9

w pełnym wymiarze czasu pracy (godziny pracy 8.00-20.00, 20.00-8.00)
praca w dni wolne, praca w czasie równoważnym, na okres próbny z możliwością zawarcia umowy na czas nieokreślony.

Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub zasadnicze zawodowe,
  • podstawy obsługi komputera,
  • mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej.
Wymagane dokumenty:
  • CV,
  • kopia dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje i wykształcenie.
Oferty (CV) prosimy przesyłać do dnia 21.10.2018r. na adres: SDM Pasat w Szczecinie, ul. Starzyńskiego 9, 70-506 Szczecin lub elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Kontakt telefoniczny 91 48 09 604.

w Ośrodku Szkoleniowym Ratownictwa Morskiego
przy ul. Dębogórskiej 7-8

Wymagania:
  • wykształcenie średnie (technik pożarnictwa) lub wyższe,
  • obsługa komputera,
  • min. 5 lat doświadczenia w zawodzie.
Zadania:
  • przygotowywanie i prowadzenie zajęć dydaktycznych z zakresu pożarowego, GWO, medycznego, ADN, ADR, przewozu ładunków niebezpiecznych,
  • pomoc w przygotowywaniu i prowadzeniu zajęć dydaktycznych w ramach OSRM,
  • prowadzenie dokumentacji szkoleniowej,
  • nadzór techniczny nad eksploatacją i prawidłowym wykorzystaniem sprzętu (w tym informatycznego), aparatury i urządzeń technicznych Ośrodka.
Oferty prosimy przesyłać do dnia 21.10.2018r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
z dopiskiem; „Praca: specjalista ds. szkoleń lądowych”. Oferty można składać także osobiście w OSRM, tel. 665 370 490. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.